آخرین اخبار

افزایش 58 درصدی کشف مواد مخدر /کشف بیش از 14 هزار قرص روانگردان در گچساران

کشف و ضبط انواع مواد مخدر در ۶ ماه نخست سال ۹۷ در گچساران ۵۸ درصد افزایش داشت .

اشتراک گذاری
02 مهر 1397
کد مطلب : 21099
 فرمانده انتظامی گچساران با بیان اینکه در این رابطه بیش از 15 نفر قاچاقچی،بیش از 5 نفر توزیع کننده، 70 نفر خرده فروش و بیش از 100 نفر معتاد و نگهدارنده دستگیر شدند اضافه کرد: 5 باند تهیه و توزیع مواد مخدر منهدم و 69 دستگاه خودرو و وسیله نقلیه موتوری توقیف شد.در نشست شورای مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با بیان اینکه در 6 ماهه نخست سال 97 بیش از 289 کیلوگرم انواع مواد مخدر در گچساران کشف وضبط شده است گفت: کشف این مقدار مواد نسبت به مدت مشابه سال گذشته 58 درصد افزایش داشته است.
سرهنگ سید محمد موسوی افزود: از این مقدار مواد مکشوفه 26کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی از جمله شیشه کشف وضبط شده است.
موسوی گفت:بیش از 14 هزار و300 نوع قرص روانگردان کشف وضبط شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 33 درصد افزایش داشته است.
فرمانده انتظامی گچساران با بیان اینکه در این رابطه بیش از 15 نفر قاچاقچی،بیش از 5 نفر توزیع کننده، 70 نفر خرده فروش و بیش از 100 نفر معتاد و نگهدارنده دستگیر شدند اضافه کرد: 5 باند تهیه و توزیع مواد مخدر منهدم و 69 دستگاه خودرو و وسیله نقلیه موتوری توقیف شد.
فرماندار گچساران نیز در این نشست گفت:گچساران به دلیل قرار گرفتن در بین چند استان و نقطه اتصال شمال به جنوب کشور به محلی برای ترانزیت انواع مواد مخدر شده است.
عبدالرحیم رحیمی افزود:باید تلاش شود که از حمل و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان  جلوگیری شود چون درغیراینصورت عواقب جبران ناپذیری را برای خانواده ها به ویژه جوانان دارد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *