آخرین اخبار

دوئل برادران مظاهری در اهواز

بازی استقلال‌خوزستان و ذوب‌آهن یک بازی خانوادگی نیز محسوب می‌شود. دوئلی میان برادران مظاهری که در دو تیم عضویت دارند. محمدرشید و محمدرضا. اینکه کدام می‌برد، شنبه مشخص می‌شود.

اشتراک گذاری
31 شهریور 1397
کد مطلب : 20977

استقلال‌خوزستان و ذوب‌آهن، یکی از بازی‌های هفته هفتم لیگ هجدهم را برگزار می‌کنند. استقلال‌خوزستان 6 امتیازی است و رده یازدهم جدول را در اختیار دارد و در سوی مقابل ذوب‌آهن 8 امتیاز اندوخته و در جایگاه هشتم ایستاده است. این بازی خانگی برای استقلال‌خوزستان می‌تواند سکوی پرتاب این تیم به میانه‌های جدول باشد. اتفاقی که وقوع آن با وجود افت ذوب‌آهن و بازیکنان جوانی که استقلال‌خوزستان در اختیار دارد، چندان هم دور از دسترس نیست.

این بازی البته یک بازی خانوادگی نیز محسوب می‌شود. دوئلی میان برادران مظاهری که در دو تیم عضویت دارند. محمدرشید و محمدرضا. اولی سالهاست درون دروازه ذوب‌آهن می‌ایستد و در طول این مدت نام و نشانی برای خود دست و پا کرده و یکی از بهترین دروازه‌بان‌های لیگ برتر محسوب می‌شود. دروازه‌بانی که عضو تیم ملی هم هست و مورد توجه کارلوس کی‌روش نیز قرار دارد.

محمدرضا مظاهری اما مهاجمی است با سابقه چندین فصل درخشش در خط حمله نفت و گاز گچساران در لیگ دو. این بازیکن که اصالت گچسارانی دارد، حدود یک ماه قبل مورد توجه داریوش یزدی قرار گرفت و پیراهن استقلال‌خوزستان در لیگ برتر را پوشید. محمدرضا با توجه به شناختی که از محمدرشید دارد، خوب می‌داند که دروازه برادر بزرگتر خود را چگونه باز کند.

برادرکشی در اهواز، مهمترین اتفاقی است که می‌تواند در بازی استقلال‌خوزستان و ذوب‌آهن رخ بدهد. در این بازی یا محمدرشید اجازه هنرنمایی به محمدرضا را نمی‌دهد یا مهاجم استقلال‌خوزستان دروازه ذوب‌آهن را باز می‌کند. البته اگر یزدی از مظاهری کوچک در ترکیب ثابت استقلال‌خوزستان استفده کند و او را به زمین بفرستد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *