آخرین اخبار
اشتراک گذاری
20 شهریور 1397
کد مطلب : 20705

 

با نظارت مستمر و پیگیری های شبانه روزی مهندس عدل هاشمی پور و در مدت کمتر از 28 ماه از عمر نمایندگی در مجلس شورای اسلامی مشعل گاز در شهر دیشموک روشن شد

سردار عدل هاشمی پور ضمن تشکر ویژه از وزیر نفت، مهندس حسنوند، مهندس مؤمنی، شرکت ملی گاز ایران و مهندس خادم، اظهار داشت: گازرسانی به بخش های چاروسا و دیشموک، یکی از بزرگترین طرح های جنوب کشور و توفیقی الهی است که با تلاش شبانه روزی و موافقت وزارت نفت با پیشنهاد بنده مبنی بر اجرای پروژه تحت عنوان یک پکیج کامل و دستور مساعد وزیر نفت، مهندس عراقی و تخصیص اعتبار با جدیت و پشتکار به سرانجام رسید..

نایب رئیس کمیسیون انرژی ضمن تشکر از عموم مردم، مسئولان متولی و سازمان های مرتبط با پروژه گفت:
از ائمه جمعه، خبرنگاران، اصحاب رسانه، نیروهای قضایی و انتظامی و همه ی کسانیکه به هر نحو ممکن در اجرای این پروژه عظیم نقش آفرینی نمودند صمیمانه سپاسگزارم.

نماینده مردم در این آیین باشکوه عنوان کرد: از شرکت ملی گاز انتظار و درخواست دارم که نسبت به آسفالت خیابان ها و ورودی های شهر دیشموک مساعدت و همکاری لازم را داشته باشد.
نماینده مردم کهگیلویه طرح های دیگری نظیر تأمین آب شرب پایدار برای دیشموک را ضروری و در دستور کار خود دانست و افزود: اجرای این طرح عظیم از برکات نظام و مدیون خون شهدا است.
فرا رسیدن محرم و ایام شهادت اباعبدالله الحسین را به عموم مسلمانان تسلیت عرض می نمایم و تقاضا دارم شان و حرمت این ماه را جهت تقویت باورهای دینی حفظ نماییم.

در پایان این برنامه مهندس رحمان خادم مدیر عامل گاز استان، مدیر اجرایی و مدیر پروژه مورد تشویق نایب رئیس کمیسیون انرژی قرار گرفتند و با اهداء لوح سپاس از آنان تجلیل شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *