آخرین اخبار

احمدی نژاد لجن سیاسی است/دعوت از احمدی نژاد در بهمئی خطای بزرگی بود

رئیس دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیس جمهور سابق ایران را لجن سیاسی نامید و تاکید کرد: وی مرده سیاسی نبوده بلکه لجن سیاسی است.

اشتراک گذاری
20 شهریور 1397
کد مطلب : 20701

حجت‌الاسلام صفدر پناهی  گفت: جریان آقای احمدی‌نژاد یک جریان انحرافی بوده که در خط ولایی نیست و موضع‌گیری‌ها و مخالفت‌های وی نشان می‌دهد که وی ولایی نیست.
وی با انتقاد از کسانی که رئیس جمهور سابق را به شهرستان بهمئی استان کهگیلویه و بویراحمد دعوت کردند و از وی استقبال نمودند، اظهارداشت: در پیامی که به دوستان خود دادم به آنان گفتم که هرنوع استقبال از آقای احمدی نژاد به نفع جریان انحراف خواهد بود.
رئیس دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: جریان انحراف در مقابل جریان ولایی قرارگرفته و هرگونه آب به آسیاب این جریان ریختن اگرچه نامحسوس هم باشد بمعنای زوایه گرفته با ولایت است.
پناهی بااینکه مشکلات کنونی کشور نتیجه و محصول لجبازی احمدی نژاد و لاریجانی است، تصریح کرد: هم احمدی نژاد آدم لجوج و بی سلیقه ای بود که وقت مملکت را گرفت و فقط مشغول جریان انحرافی بود و هم لاریجانی باوجود مشکلات اقتصادی کشور، وقت مجلس را درگیر با احمدی نژاد کرد.
پناهی، برگزاری آئین استقبال از احمدی نژاد در شهرستان بهمئی استان کهگیلویه و بویراحمد را هم سبب ایجاد حاشیه جدید برای مدیران دولت دوازدهم خواند و خاطرنشان کرد: مدیران دولت دوازدهم با وجود چنین حاشیه هایی از زیر بار پاسخگویی به مردم فرار کرده و شانه خالی می کنند.
وی گفت: به دوستانی که احمدی نژاد را به بهمئی دعوت کردند گفتم که دعوت از ایشان یک نوع فضاسازی است که بنفع دولت تمام می شود اما دوستان توجهی نکردند و از احمدی نژاد دعوت کرده و استقبال نمودند.
رئیس دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید براینکه روشن می باشد که جریان احمدی نژاد و مشایی یک جریان انحرافی است، یادآورشد:‌ متاسفانه مدارکی اکنون به دست آمده که جاسوس بودن مشایی اثبات شدنی است.  
پناهی گفت: دوستان ما در بهمئی اشتباه کردند که احمدی نژاد را به این شهرستان دعوت کردند زیراکه ایشان را دیگر نمی توانیم ولایی بنامیم و معتقدم استقبالی که از وی شد بنفع جریان انحرافی بود.
بگفته وی سه دلیل برای استقبال از احمدی نژاد در شهرستان بهمئی استان کهگیلویه و بویراحمد وجود داشت و بیشترین استقبال کنندگان کسانی بودند که به سابقه خدمات احمدی نژاد در دولت نهم نگاه کرده  و آن خدمات را به یاد دارند.
رئیس دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: دسته دوم نیز ناراضیان از وضعیت کنونی بوده و دسته سوم نیز دوستان دعوت کنندگان بودند که به احترام دعوت کنندگان در استقبال از احمدی نژاد حاضر شدند.
پناهی با بیان اینکه خواص در مواجه با احمدی نژاد و جریان انحرافی باید نقش خوبی ایفا کرده و در راه درستی حرکت کنند، ادامه داد: دوستان ما که در شهرستان بهمئی از آقای احمدی نژاد دعوت کرده بصیرانه عمل نکردند.
وی در بخشی از سخنان خود باتاکید براینکه آقای مبشری و دوستان وی در بهمئی خطایی بزرگی کردند که از احمدی نژاد استقبال کردند، ادامه داد: من به دوستان در بهمئی گفتم که سابقه افراد نمی تواند ضامن حال فعلی آنها باشد.
رئیس دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد به پیام های ارسالی خود به حمدالله مبشری فرماندار اسبق دولت احمدی نژاد در شهرستان بهمئی هم اشاره و تصریح کرد:‌ من حق را به دکتر هدایتخواه می دهم زیراکه احمدی نژاد به هیچ وجه در راستای جریان ولایت نیست.
پناهی گفت: به دوستان در بهمئی گفتم که در شرایط فعلی به هیچ وجه از احمدی نژاد در بهمئی دعوت نکنید و آقایان توجهی نکردند و دعوت را انجام دادند که متاسفانه آقای مبشری و کسانی که این کار را کردند خطای بزرگی کردند.
وی افزود: شاید آقای مبشری و دوستان دیگر فکر می کنند در شرایط کنونی کسانی را بیاورند که مشکلات کنونی دولتمردان را بیان کند اما اگر خوب تحلیل می کردند به این نتیجه می رسیدند که دولت فعلی محصول لجبازی دولت دهم است.
پناهی باتاکید براینکه اگر خواص دچار مشکل شوند ممکن است زوایه ای ایجاد کنند، ادامه داد: دوستانی که از آقای احمدی نژاد در بهمئی دعوت کردند دوستان خوش سابقه ما هستند اما بصیرانه عمل نکردند.
وی گفت: امیدوارم این دوستان مجموعه عملکرد احمدی نژاد در دولت های نهم و دهم را تاالان بررسی و ببینند آیا از ولایت زاویه گرفته است یا خیر؟
رئیس دفتر شورای سیاستتگذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: دوستان باید مواظب باشند که در پازل جریان های مخالف بازی نکنند زیراکه این جریان ها از خدا می خواهند که دعوای بین جریان ولایی اتفاق بیفتد.
پناهی از جریان اصولگرایی خواست از درگیر شدن با هم بپرهیزند و در یک فضای منطقی همدیگر را تحلیل کنند.
** عقبه فکری روحانی فتنه 88 است 
رئیس دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد معتقدست عقبه فکری حسن روحانی رئیس جمهور ایران همان فتنه 88 است.
پناهی گفت:‌ کشور بعد از فتنه 88 نباید به دست کسانی می افتاد که وارث فتنه می بودند و تقابل بین احمدی نژاد و لاریجانی سبب شد دولت یازدهم به دست کسانی بیفتد که عقبه فکری آنان همان جریان فتنه و آقای خاتمی و هاشمی است.
وی با بیان اینکه اگرچه آقای روحانی ادعا می کند اعتدالگرا است، اظهارداشت: عقبه فکری آقای روحانی اعتدال نیست و فقط با لفاظی ها قضیه را جور دیگری وانمود می کند.
رئیس دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از عملکرد دولت های یازدهم و دوازدهم هم خاطرنشان کرد:‌سوء مدیریت دولت فعلی سبب بوجود آمدن مشکلات اقتصادی و نارضایتی مردم شده و هرگونه حاشیه سازی سبب می شود تا مدیران این دولت پاسخگوی رفع مشکلات مردم نباشند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۵ پاسخ به “احمدی نژاد لجن سیاسی است/دعوت از احمدی نژاد در بهمئی خطای بزرگی بود”

 1. علی گفت:

  تمامیت خواهی وخودرابزرگ پنداشتن ازخصلیت های ادمها کم خرد بوده درطول تاریخ حداقل برای کسی که فعلا منتخب رهبری درمجمع تشخیص مصلحت نظام است احترام قایل نیستی به شهور ان سیل جمعیتی که به استقبال ان بزرگوار رفته بوداحترام بگذار همین تفکر پوسیده افرادی مثل شما باعث شدکه جوانان نمازجمعه راترک کنند وفقط افرادسالمندی که ازترس مرگ درصفوف نمازپیدایشان میشود زایده همین تفکراست چون امتحان کن خودشما درهمانمنطقه ای کهسیل خروشان جمعیت بود بااعلام قبلی واردشوید تامتوجه شوید به اندازه شماره انگشتان دست خودبه استقبال نخواهندامد پس حقیت را باید مردم بپسندند نه شما که خودراازتوده مردم جداکرده ای

 2. ناشناس گفت:

  فرض همه گفته های جنابعالی درست باشه وحتی احمدی نژاد بدترازاین باشه که شما گفتید واین مردم هم ناخواسته وندانسته منحرف شدند آیا راه ارشادونصیحت و آگاهی مردم این است شما خیلی تند و بی محابا به شعور ملت تاختید وانتظار چنین برخورد تندی از شما نبود خودرا مقابل ملت قراردادی به جای اینکه مرشد آنها باشی اگر در استان فرض ۵۰%درصد طرفدارودوستخواه احمدی نژاد بودند بااین موضع گیریهای نسنجیده وتند شماها این اقبال ومحبوبت را ناخواسته به ۸۰%در صد وشاید بیشتر رساندید ملت از علما انتظار پدری وبزرگی دارند

  • ولایت پذیری گفت:

   سلام علیکم.
   نظام ما میثم تمارها،عمارها،مالک اشترهایی همچون حجت الاسلام و المسلمین حاج پناهی رو کم دارد که با بصیرت،شجاع،انقلابی،بدون مماشات و سریح همانند فرمایشات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای که فرمودند:(من دیپلمات نیستم،من انقلابیم)عمل کند.
   احسنت به جناب حجت الاسلام و المسلمین پناهی.
   از خداوند منان آرزوی سلامتی را برای شما داریم.

 3. سید حسین گفت:

  حضرت شیخ فقط فقط شما خوبید. اما قشری گری کی و کجا ضامن سلامت دین بوده؟ یک کم ملایمت. اگر پیرو آقا هستید.

 4. فدایی رهبر گفت:

  سلام علیکم.
  نظام ما میثم تمارها،عمارها،مالک اشترهایی همچون حجت الاسلام والمسلمین پناهی رو کم داره که با بصیرت،شجاع،انقلابی، بدون مماشات و سریح همانند فرمایشات حضرت امام خامنه ای که فرمودند (من دیپلمات نیستم،من انقلابی)عمل کند.احسنت به جناب حجت الاسلام پناهی.خداوند پشت و پناه همه مجاهدان اسلام باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *