آخرین اخبار

دروغ، بدقولی یا کلاهبرداری؟/شکایت مردمی از برخی نمایندگی‌های فروش خودرو

متاسفانه بازار خرید و فروش خودرو در سطح استان و به خصوص شهر یاسوج به بازار مکاره‌ای تبدیل شده و مردم از چنین وضعیتی به ستوه آمده‌ند.

اشتراک گذاری
04 شهریور 1397
کد مطلب : 20095

یکی از معضلاتی که همواره مردم با آن مواجه هستند به بازار آشفته و گاه بی‌قانون خودرو برمی‌گردد که مشکلات عدیده‌ای ایجاد کرده است.

در یاسوج نیز وضعیت به همین ترتیب است و شاهد بروز برخی از مشکلات هستیم که مردم را کلافه کرده است و مجبور به رسانه‌ای کردن این مشکلات شده‌اند.

وعده‌های کذبی که برخی از نمایندگی‌های فروش خودرو در استان به خصوص در شهر یاسوج به مردم می‌دهند نیازمند پی‌گیری دستگاه‌های نظارتی و بازرسی است.

در طول چند روز اخیر به تناوب شاهد مراجعه مردم به رسانه‌ها برای پی‌گیری چنین مشکلی بوده‌ایم.

آقای (م) یکی از این مراجعه کنندگان به دفتر خبرگزاری فارس است که برخورد نمایندگی فروش نوعی خودروی خارجی با خود را از نوع دروغ، بدقولی و یا کلاهبرداری می‌داند.

این خریدار خودروی…. به خبرنگار ما گفت: چند ماه پیش 170 میلیون تومان برای خرید خودرو به یکی از نمایندگی‌ها مراجعه کردم و برای این که خودرو را زودتر از موعد مقرر و ظرف دو روز تحویل بگیرم علاوه بر 170 میلیون تومان قیمت خودرو، 8 میلیون تومان هم جهت تحویل زودتر از موعد آن پرداخت کردم.

وی گفت: اما متاسفانه از زمان 10 روز موعد مقرر اکنون دو ماه می‌گذرد و پاسخی از سوی آقای نماینده فروش خودرو در یاسوج شنیده نمی‌شود و اصلا پاسخگوی تماس‌های مکرر ما نیست؟!.

متاسفانه بازار خرید و فروش خودرو در سطح استان و به خصوص شهر یاسوج به بازار مکاره‌ای تبدیل شده و مردم از چنین وضعیتی به ستوه آمده‌ند.

به گزارش فارس موضوع بدقولی و بدعهدی نمایندگی فروش خودروها در یاسوج و استان به زودی طی گزارش مفصلی از سوی خبرگزاری فارس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *