آخرین اخبار
اشتراک گذاری
03 شهریور 1397
کد مطلب : 20112

احمد عریان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا ازافراد ضعیف و ناکارامد به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد و دانشگاه یاسوج استفاده می شود؛ گفت: این سوال شما درست است و برخی از این افراد ضعیف در گذشته عضو هیات علمی دانشگاه یاسوج شده اند و بنده نقشی در استخدام آنها نداشته ام.

عریان در پاسخ به سوال دیگری مبنی براینکه براساس اسناد و مدارک موجود برخی از اعضای هیات علمی دانشگاه یاسوج در دوره کارشناسی ۲۰ واحد درس افتاده داشته اند و هم اینک به عنوان عضو هیات علمی در این دانشگاه فعالیت دارند صحبت شما در این باره چیست؟ نیز گفت: منکر این موضوع نیستم اما تمام تلاش ما این است که اعضای هیات علمی که در آینده استخدام می شوند افرادی توانمند، متخصص و کاربلد باشند.

رئیس دانشگاه یاسوج عنوان کرد:در آینده افرادی در دانشگاه یاسوج و گچساران به کمیته جذب می آیند که از شرایطی همچون داشتن معدل ۱۶ در دوره کارشناسی، ۱۷ در دوره کارشناسی ارشد و معدل بالای ۱۸ در دوره دکترا برخوردار باشند.

عریان افزود: الان دانشگاه یاسوج برای جذب نیروهای توانمند شرایط سخت تری را لحاظ می کند تا از ورود افراد ضعیف به عنوان هیات علمی در دانشگاه جلوگیری شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *