آخرین اخبار
اشتراک گذاری
30 مرداد 1397
کد مطلب : 19957

 

 

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم رئیس جمهور روحانی در مجلس حضور پیدا کرده و پاسخگوی سوالات نمایندگان باشند.

 غلام‌محمد زارعی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که نظرتان نسبت به طرح سئوال از رئیس جمهور چیست؟ اظهار داشت: سوال از رئیس جمهور و همچنین استیضاح وزرا در  صورت ناکارآمدی حق قانونی نمایندگان بوده و این به معنای مخالفت  مجلس با دولت نیست.

 

وی با اشاره به روند طرح سوال رئیس جمهور عنوان کرد: چند مدت پیش برخی نمایندگان خواستار ارائه طرح سوال از رئیس جمهور شدند که بعد از چند روزی برخی از این افراد امضای خود را پس گرفتند و این طرح از حد نصاب افتاد و اما بعد از این مجدد عده‌ دیگری اضافه و به حد نصاب رسید.

 

زارعی با اشاره به مهلت قانونی و یک ماهه رئیس جمهور برای حضور در مجلس و پاسخ به سوالات نمایندگان ابراز کرد: امیدوارم رئیس جمهور در مهلت مقرر در مجلس حضور پیدا کرده و پاسخگوی سوالات باشند.

 

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مقام معظم رهبری از تمامی دولت‌ها به فراخور زمان حمایت کرده زیرا دولت‌ها برآمده از رای مردم و گزینش شده مردم هستند.

 

زارعی تاکید کرد: مقام معظم رهبری در مقطع فعلی از دولت حمایت می‌کند و امیدوارم این حمایت فرصتی برای نشاط و تلاش بیشتر دولت باشد.

 

موافق وزیری بندپی برای وزارت کار هستم

نمایند بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: موافق معرفی انوشیروان محسنی بندپی برای تصدی پست وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی هستم.

 

غلام محمد زارعی  گفت: من موافق معرفی آقای بندپی سرپرست کنونی وزارت کار برای بدست گرفتن مسئولیت این وزارتخانه در مسند وزیری هستم.

 

وی با برشمردن ویژگی‌های شخصی آقای بندپی،اظهارداشت: ایشان فردی شایسته، خوب و توانمند و دارای تجارب خوبی در حوزه‌های مدیریت اجرایی و قانونگذاری است.

 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: آقای بندپی در حوزه اجرایی به ویژه در سازمان بهزیستی تجارب بالایی داشته که با استفاده از این تجارب می تواند در وزارت کار هم موفق عمل کند.

 

زارعی  یادآورشد: البته امکان معرفی گزینه‌های دیگر از سوی رییس جمهور برای وزارت کار هم وجود دارد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *