آخرین اخبار
اشتراک گذاری
29 مرداد 1397
کد مطلب : 19959

با سلام و احترام و  اعلام سپاسگزاری در ایفای رسالتی که بر دوش دارید و نظر به تنویر افکار عمومی، جوابیه ای، به یادداشت «حضور قطعی جناب موحد در انتخابات 98 و شایعه عجیب در مورد عدل هاشمی پور» ارسال میگردد شایسته است نسبت به درج و انتشار آن همکاری بفرمایید. 

 گرچه آن یادداشت با عدم پذیرش و استقبال افکار عمومی و کاربران فضای مجازی مواجه شد، که میشود گفت درحقیقت آن شایعه در نطفه خفه شد و کارگردانی این سریال با شکست مواجه شد اما ذکر نکاتی در همین رابطه خالی از لطف نیست.

اولا سردار هاشمی پور تا آخرین لحظه نمایندگی در این دوره بر عهدی که با مردم بسته و در راستای امانتی که مردم به وی سپرده اند، جانفشانی خواهد کرد و حواشی حتی لحظه ای او را به حاشیه نخواهند برد. 
به فضل پروردگار و همت بلندی که دارد در فرصت مناسب و قانونی برای استمرارخدمتگزاری به مردم در عرصه نمایندگی، اقدام خواهد کرد ان شاءالله.

در ثانی؛
 راه اندازی پروژه های زیرساختی بزرگ و کم نظیر هاشمی پور از قبیل: گاز رسانی به اقصی نقاط حوزه انتخابیه،  نیروگاه 750 مگاواتی سیکل ترکیبی پادوک، سیمان سپو، پتروشیمی دهدشت، نیترات دیشموک، فسفات چرام، جاده پاتاوه بع دهدشت و جاده های فرعی متعدد متصل به آن، بیمارستان های چرام و لنده، پروژه های متعدد و مختلف ورزشی، آبرسانی به 4 شهر، زیرگذر و روگذر جاده اصفهان، کمربندی سوم دهدشت، باند اضطراری، آب رسانی های مختلف، اخذ پروانه بهره برداری از سد مارون، سد آبریز مارون 2، معادن مختلف، جاده ها و راه های روستایی و عشایری، جاده جایزان به لیکک، ابوالفارس به لیکک، کارخانه لوله سازی فولادی بدون درز، ورود سرمایه گذاران، بخش خصوصی و خیرین، و … 
که همگی موجب اشتغال پایدار و گواه روشنی بر قرارگرفتن کهگیلویه بزرگ در ریل توسعه و خروج از بن بست بوده و همگان آن را عمیقا باور کرده و در حقیقت به رسمیت شناخته اند.
از طرفی عملیات اجرایی این پروژه ها و پیشرفت فیزیکی قابل قبول آنها، منجر به امیدواری مردم به آینده و پیدایش رونق و نشاط در زندگی، اذهان و باور مردم زجر کشیده ی کهگیلویه بزرگ گردیده و خوشبختانه مردم ناجی خود را به خوبی شناخته اند و عزم خود را بر همراهی او جزم نموده و ان شاءالله با اعتماد و اطمینان کامل مسیر پیشرفت را ادامه خواهند داد چرا که

قدر زر زرگر شناسد 
 قدر گوهر گوهری 

عدم حضور هاشمی پور در انتخابات 98 ذبح شدن کهگیلویه بزرگ است / راهی که رقبا می روند به ترکستان است
 صد البته بهره برداری و به ثمر نشستن آن پروژه های عظیم را فقط و فقط در هنر و توان سردار سازندگی بلادشاپور می دانند و بس.طبیعتا خروج هر کدام ( مردم و یا هاشمی پور) از این مدار به منزله سوت پایان این دوئل نفسگیر است و ضرر آن فقط و فقط متوجه مردم خواهد بود.

شاید عده قلیلی به دنبال شکستن یکی از این دو بال باشند همچنانکه موفقیت های هاشمی پور و اجرایی شدن هر مورد از موارد فوق، همین عده را به شدت نگران کرده و وقفه طبیعی و کوتاه مدت هر کدام نیز با توجه به شرایط عمومی و وضعیت اعتباری کشور موجب خوشحالی و هلهله آنان گردیده است.  

لذا آنان که تنها راه وجود و ماندن خود را در نبود حاج عدل می دانند و دلخوش به این شایعه هستند .!!! بدانند راهی که میروند به ترکستان است.
مردم فهیم و قدر شناس شهرستان های چهارگانه پذیرفته اند که به فرض محال تحقق رؤیای منفعت طلبان، سرِ آن پروژه های عظیم، بریده می شود و در یک کلام کهگیلویه بزرگ ذبح خواهد شد.

پس زهی خیال باطل
با احترام به خوانندگان
سید حسین رهی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *