آخرین اخبار
اشتراک گذاری
23 مرداد 1397
کد مطلب : 19807

چند سالی است که خبر از ارسال بخشنامه هایی از طرف وزارت کشور مبنی بر اولویت داشتن نیروهای وزارت کشور در انتصاب به عنوان فرماندار،  بخشدار، معاون فرماندار و دیگر مناصب مدیریتی در حوزه استانداری و فرمانداری ها منتشر می شود و البته در این خصوص اقداماتی هم صورت گرفته و تعداد نیروهای سایر دستگاهها در زیر مجموعه های وزارت کشور کاهش یافته است.
بنابر اخبار رسیده از منابع غیر رسمی در راستای همین سیاست، قرار است طی روزهای آینده تعدادی از این افراد که از دستگاه های دیگر در حوزه فرمانداری ها و بخشداری ها مامور به خدمت بوده اند به دستگاه های خود باز گردند .
منابع مورد نظر تعداد این افراد را ١٠ نفر عنوان کرده اند که در میان آنان معاونت فرمانداری و بخشدار هم وجود دارد.
پیگیری ها نشان از  جدایی افراد مامور به خدمت دیگر دستگاه ها در فرمانداری ها،  بخشداری ها و استانداری تقریبا قطعی شده است و در مراحل نهایی است.

 این ۱۰ نفر عبارتند از : بخشدار بوستان شهرستان باشت ، بخشدار دیشموک و بخشدار شهر سوق در شهرستان کهگیلویه ، معاون فرمانداری شهرستان های کهگیلویه ولنده، فتاحی ریاست حراست فرمانداری لنده ، ضربی کارشناس فرمانداری لنده و کشاورز کارشناس بخشداری سرفاریاب شهرستان چرام می باشند

لازم به توضیح است که بیشترین نیروهای غیر وزارت کشوری مامور به خدمت در فرمانداری ها،  بخشداری ها و استانداری از فرهنگیان هستند

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۳ پاسخ به “اسامی بخشداران و معاونان فرمانداری که در کهگیلویه و بویراحمد تغییر می کنند”

 1. شیر غران گفت:

  پ.فرماندار وبخشدار گچساران چی عوض نمیشه؟!خدایی رحیمی واستلاحی ودرد چه ایخرن که تو شهرب این باکلاسی وبافرهنگ این دوتا …دارن … ایخرن ،واقعا که،،،،،

 2. چرام گفت:

  البته این کاملا مشخص که دستاویزی برای تغییر افرادی که ممکنه با مجموعه عوامل استانداری لابی ندارند مگر خود استاندار و معاونین استاندار همه از حوزه وزارت کشور. هستند
  اتفاقا هر کجا از نیرو های اموزشی و پرورش استفاده شده ضریب موفقیت و رضایتمندی ارباب رجوع ها بالا بوده. لطفا کامنت حذف نفرمابید

 3. ایمان گفت:

  دو روز پیش بود که رسانه های محلی استان، خبری منتشر کردند مبنی بر این که ده نفر از نیروی های آموزش پرورش که به صورت مامور در وزارت کشور مشغول به خدمت بوده اند، باید به آموزش و پرورش برگردند…!! به اسامی که نگاه کردم، با توجه به شناختی که داشتم نسبت به حداقل سه نفر از این افراد، تعجب کردم.
  چون اطلاع داشتم و بارها دیده و شنیده بودم که بار اصلی حل مشکلات مردم در بخش و یا شهرهایی که این عزیزان مشغول به خدمت بوده اند، بر دوش همین عزیزان بوده است و پر بی راه نیست اگر بگویم تنها تکیه گاه مردم شهرستان باشت و کهگیلویه همین عزیزان بوده اند و‌ نه تنها حلال مشکلات مردم، بلکه در غم و شادی هم در کنار مردم بوده اند ..
  تعجب آور اینجاست که به طور مثال اصلاح طلب شجاع، خوش مشرب، خوش نام و مردم دار شهرستان باشت، حاج فرهاد محمدی تا جایی که اطلاع دارم بیش از چهار سال است که به عنوان معاونت فرماندار باشت مشغول به خدمت است و در طی همه این سال ها، جز معدود مدیران موفق شهرستان باشت بوده و بارها گره گشای مشکلات مردم محروم و‌ نجیب منطقه بوده است و حالا که انتظار مردم منطقه این بود که ارتقاع پیدا کند، در رسانه ها میاد که باید به محل سابق کار خویش که شغل شریف معلمی است بازگردد..!!!! ..
  کاری به این ندارم که شخص جناب آقای استاندار و‌دو تن از معاونین ایشان که اتفاقا از دوستان نزدیک و اصلاح طلب ما هستند، مامور هستند و نیروی وزارت کشور نیستند، اما اگر قرار است قانون اجرا شود، ابتدا باید برای شخصی اجرا شود که نزدیک به یک سال سابقه در وزارت کشور دارد نه مدیر موفقی مثل حاج محمدی که الان بیش از چهار سال سابقه در وزارت کشور دارد…!!!
  .. امیدواریم در این روزهای حساس که دولت بیش از پیش به مدیران دلسوز ، شجاع، مردم دار، پاک و بی ریا نیاز دارد، استاندار محترم و معاونین عزیز ایشان اندکی تامل کنند و در صورت امکان در تصمیم خود تجدید نظر کنند و فاصله مردم با دولت را بیش از این نکنند.. ..
  آرزوی موفقیت روز افزون برای همه مسئولین دلسوز ، شجاع و پر تلاش مخصوصا دوستان عزیز و اصلاح طلبم؛ حاج فرهاد محمدی، علی کرم شجاعی و اسلام خسروی ….
  ایمان محمدپور فتح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *