آخرین اخبار
اشتراک گذاری
20 مرداد 1397
کد مطلب : 19730

غلامرضا تاجگردون نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی  گفت: امروز احمدی‌نژاد و رضا پهلوی هر دو یک حرف را می‌زنند و متاسفانه یک جریان سیاسی داخل حاکمیت از آقای احمدی‌نژاد حمایت می‌کند.

تاج‌گردون با اشاره به اظهارات اخیر احمدی‌نژاد، افزود: احمدی‌نژاد همانند سال‌های گذشته همچنان یک پدیده است. در سال ۹۱ و در دولت او ارز سه برابر شد. ما آن زمان سوال از رییس‌جمهوری را مطرح کردیم، ایشان گفته بود اگر این سوال را مطرح کنید من در مجلس برخی حرف‌ها را می‌زنم، گفتند سوال را مطرح نکنید. ما هم گفتیم مصلحت نیست و آن را مطرح نمی‌کنیم اما در زمان استیضاح وزیر کار ایشان آن حرف‌ها را زد و از آن روز تا حالا هم مرتب همین حرف‌ها را می‌زند.

وی معتقد است: اگر آقای احمدی‌نژاد امروز چنین صحبت‌هایی را مطرح می‌کنند به نظرم باید ریشه‌اش را در آنهایی دنبال کنیم که در سال ۸۸ پشت سر این آدم آمدند و او را پررو کردند یا کسانی که در سال ۸۴ او را در بلندی نشاندند و حالا هر کاری می‌کنند، نمی‌توانند او را پایین بیاورند و با او برخورد هم نمی‌کنند.

این نماینده مجلس اضافه کرد: مردم کلا به این موضوع مشکوک هستند، من هم مشکوکم. اگر من این حرف یا نصف این حرف‌ها را بزنم حتی با وجود مصونیت سیاسی نمایندگی و در صورتی که این حرف‌ها را در مجلس بزنم چه برخوردی با من خواهد شد؟ او که مصونیت سیاسی هم ندارد اما همه را دزد می‌خواند و حتی می‌گوید چرا با این افراد برخورد نمی‌شود یا چرا رییس قوه قضاییه فلان کار را نمی‌کند. ممکن است مردم هم فکر کنند حتما او چیزی در چنته دارد و او هم از فضایی که به وجود می‌آید حداکثر سوء استفاده را می‌کند و حرف‌هایی را می‌زند که خودش هم می‌داند غلط است.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خاطرنشان کرد: وضعیت زمان آقای احمدی‌نژاد بخصوص در دور دوم ریاست‌جمهوری ایشان وحشتناک بود اما متاسفانه حافظه تاریخی ما قدری ضعیف است.

تاج‌گردون ادامه داد: الان احمدی‌نژاد و رضا پهلوی هر دو یک حرف را می‌زنند با این تفاوت که احمدی‌نژاد اینجا نشسته و او در آمریکاست. مردم می‌خواهند با چه کسی همراهی کنند؟ با احمدی‌نژاد؟ اگر نسل نو بخواهد کسی را انتخاب کند کدام یک را انتخاب می‌کند؟

وی با بیان اینکه احمدی‌نژاد از سوی یک جریان سیاسی درون حاکمیت حمایت می‌شود، یادآور شد: این جریان،‌ جریانی است که روبروی دولت قرار دارد و خواسته یا ناخواسته ریشه حکومت را می‌زند؛ احمدی‌نژاد خواسته و برخی از کسانی که از این حرف‌ها خوششان می‌آید ناخواسته.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۷ پاسخ به “احمدی‌نژاد و رضا پهلوی هر دو یک حرف را می‌زنند/یک جریان سیاسی داخل حاکمیت از او حمایت می‌کند/ من مشکوکم”

 1. ایران دوست گفت:

  احمدی نژاد عشق است
  زورتون نگیره ک مردم پشت سر ایشون هستند ن جریان خاصی از هردوجریان بری است
  شما دوجریان فلک زده مملکت هرکاری درتوانتون بود انجام دادید ولی حریف ایشون نشدین چون پایگاه والایی دارد….. مردم

 2. اخ تا قیانت گفت:

  در حاکمیت چه کسانی میتوانن باشن محبت کنید افشاء کنید
  هرکس بشود معتاد پندش بدهد استاد
  افسوس ازآن روزی استاد بشود معتاد
  کور وکور ایگو مو هی توچشمته

 3. خیرابادخلیفه گفت:

  ارز در این دوره هم چند برابر شده .احمدینژاد همیشه طرفدار مردم فقیر بوده و با مردم فقیر بوده
  میتوانید این سوال را از مردم فقیر بپرسید که احمدینژاد چطور فردی هست؟ نان سر سفره مردم فقیر آورده یابرده. ؟البته نان را از سر سفره گروه سرمایه داری برد وبه همین خاطر مخالف
  همیشگی ایشان بودند وهستند. درضمن احمدینژاد هم سفره شاهان ورضا شاه نبوده که بگوئیم حرف. …..چرا حالا که ارز چند برابر شده سوال از رئیس جمهور را مطرح نمیکنید؟
  مشکل کجاست؟ جوانان امروز ودیروز وفردا همه میگویند احمدینژاد وايشان را همراهی خواهند کرد

 4. A.hasan گفت:

  آقای تاجگردون شما از قدیم از اشراف وپدرتان نیز دردستگاه پهلوی قرب ومنزلتی داشت ،لیک الان نمیتوانی قشر فقیر وآسیب پذیررادرک کنید. نمیدانی خدمتی که آقای احمدی نژاد به این قشر انجام داده دربین مردم جایگاه خاصی ایجاد کرده….البت از کسی که به قولی سرمایه هفتصد میلیارد تومانی دارد انتظاردرک اقشارفقیر دور از عقلانیت است…

 5. وارتان سخن نگفت گفت:

  بامید جامعه ای که هر فرد باندازه کارکردش حقوق بگیرد
  کار اشخاص سبب رشد بشه
  نه جا نماز آبکشیدن

 6. ناشناس گفت:

  توی اصلاح طلب برو گند کارهاتو جمع کن توی استان خودت

 7. محمد گفت:

  اقای تاجگردون بهتر نیست بجای اینکه وقتتان را صرف حرفهای پهلوی و احمدی نژاد بکنید صرف شنیدن حرفهای مردم بدبخت بکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *