آخرین اخبار
اشتراک گذاری
15 مرداد 1397
کد مطلب : 19548

به منظور اطلاع از روند پروژه های در دست اجرا در روستاها، جمعی از مسئولان شهرستان باشت از این پروژه ها بازدید کردند.
در این بازدید مهرداد انباز پور، بخشدار مرکزی باشت ، مسعود شیرزاده، رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان باشت؛ دهقان، رئیس اداره گاز شهرستان ، محمد پور ، کارشناس عمرانی فرمانداری باشت و بهرامی، کارشناس اداره راه و شهرسازی حضور داشتند.
بخشدار مرکزی باشت در توضیح این برنامه بازدید ابراز داشت: به منظور اطلاع از میزان پیشرفت و روند پروژه و رفع مشکلات آن از پروژه گاز رسانی به روستاهای نارگ موسی، بوسنگان، دم تنگ میانتنگان به اتفاق رئیس شرکت گاز ، رئیس بنیاد مسکن و ناظر فنی پروژه از مکان های مذکور بازدید شد همچنین از روند احداث و اجرای پروژه در دست اجرای کانال هدایت آبهای فصلی روستای دم تنگ میانتنگان نیز بازدید بعمل آمد.
مهرداد انبازپور ادامه داد: بازدید از محل احداث پل روستای نازنگون به همراه کارشناس عمرانی فرمانداری و کارشناس اداره راه وشهرسازی به منظور برآرود میزان اعتبار از دیگر برنامه های پیش بینی شده بود.
انبازپور بازدید از پروژ احداث ۴ دهانه پل روستای بوسنگان را از دیگر برنامه ها اعلام کرد و افزود: این برنامه نیز با همراهی رئیس بنیاد مسکن صورت گرفت و در ادامه نیز بازدید از پروژه موزائیک فرش معابر آبدهگاه با اعتبار ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات دهیاری صورت گرفت.
وی اولویت تأمین اعتبار پروژه های اجرایی و در دست اقدام را روستاهای بدون دهیاری عنوان کرد و تصریح کرد: به منظور بهره برداری از پروژه گازرسانی و برخورداری اهالی محترم روستاها از نعمت گاز، از مردم انتظار داریم تا با بازگشایی معابر همکاری لازم را با دستگاه های خدمات رسان نمایند.
خبرنگار فتح الله پوران پور

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *