آخرین اخبار

خط و نشان های مدیرکل سیاسی استانداری برای سیاسیون و مدیران/عزم استاندار بر نفی قوم گرایی/هماهنگی ۹۹ درصدی هم پذیرفته نیست/مدیر مخالف برنامه دولت برکنار می‌شود

مدیر کل سیاسی و انتخابات استاندار کهگیلویه و بویراحمد که برای حضور در شورای اداری به شهرستان کهگیلویه سفر کرده بود برای سیاسیون و مدیران شهرستان خط و نشان کشید

اشتراک گذاری
01 مرداد 1397
کد مطلب : 18996

مدیر کل سیاسی و انتخابات استاندار کهگیلویه و بویراحمد که برای حضور در شورای اداری به شهرستان کهگیلویه سفر کرده بود برای سیاسیون و مدیران شهرستان خط و نشان کشید.

علی پرواز که به دنبال  تغییر فرماندار کهگیلویه و انتقادات برخی از اصلاح طلبان  به این انتصاب در شورای اداری شهرستان حضور یافته بود، مدیریت راعرصه  آمد و شدها دانست و این امرا جزئی از دموکراسی عنوان کرد.

وی که انتقادات و اعتراضات حامیان دولت در کهگیلویه را شنیده بود و آن را به هیاهو تعبیر می کرد از عدم ترس و عقب نشینی مجموعه استاندار از اجرای برنامه های خود خبر داد و رسانه ها را به عنوان دیده بان توسعه ، موظف به نظاره‌گری عملکرد مدیران و پیشقدم در نهادینه شدن فرهنگ نقد مسؤولان دانست.

پرواز در حالی که گوش  مجموعه استانداری را برای شنیدن انتقادات شنوا می دانست گفت: از گفت و گو نمی هراسیم و بسیاری از چالش های استان ما با گفت و گو حل می شود.

پارازیت های سیاسی از مراکز و محافل معلوم الحال

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداردر بخش دیگری از سخنان خود گفت : اجازه نخواهیم داد پارازیت‌های سیاسی ارسالی از مراکز و محافل معلوم‌الحال به امواج خدمت‌رسانی دولت در استان خللی وارد کند. اما وی این مراکز و محافل معلوم الحال را معرفی نکرد تا همچنان در هاله ای از ابهام باقی بمانند.

پرواز در ادامه به قلاب اندازان منطقه ای و قومیتی با نقاب جریان سیاسی اشاره کرد و گفت: صدای کسانی که نقاب جریان سیاسی می زنند و قلاب منطقه ای و قومی می اندازند ارزش شنیدن ندارد و از عزم جدی استاندار با این بازی ها سخن گفت.

وی، با اشاره به اینکه برخی در کهگیلویه خود را داعیه‌دار و دلسوز جریان دولت نشان می‌دهند بیان داشت: برادر من! زمانی ماشین جمع‌آوری رأی برای مخالفان دولت بودید امروز  چطور دم از دلسوزی برای دولت می‌زنید؟خیال می‌کنید این جیغ و فریادها مجموعه استانداری را از مسیر منحرف می‌کند؟نه، مردم کهگیلویه حافظه قوی دارند.

اگر کسی عرضه حمایت از برنامه‌های دولت را ندارد خودش کنار برود

اما تنها این جریان سیاسی نبودند که مورد توپ و تشر مدیرکل سیاسی و انتخابات قرار گرفتند ، مدیران شهرستان نیز گروه دیگری بودند که مورد تهدید و هشدار قرار گرفتند.

پرواز با بیان اینکه اصل تفکیک قوا را پاس می‌داریم اما چیزی به اسم تفکیک نظام نداریم توجه جدی به برنامه‌ها، سیاست‌ها و راهبردهای دولت در شهرستان را ضروری خواند و گفت: مدیران موظفند حمایت کنند؛ اگر کسی عرضه حمایت از برنامه‌های دولت را ندارد خودش کنار برود و اگر مشخص شود مدیری در کرسی دولت نشسته و نعل وارونه می‌زند بدون لحظه‌ای درنگ با او برخورد می‌شود.

علی پرواز ، فرماندار را موظف به رصد مدیران کرد و افزود: اگر مدیری در جهت عکس برنامه دولت عمل کند به دفتر سیاسی استاندار معرفی کند چون این مدیر نمی‌تواند مدیر دولت باشد.

هماهنگی ۹۹ درصدی هم پذیرفته نیست

پرواز تصریح کرد: مدیران اگر دولت را قبول دارند بدون هیچ ترسی از برنامه‌های دولت دفاع کنند، اگر قبول ندارند بفرمایند کنار بروند و اگر کنار نرفتند مسلما کنار زده خواهند شد.این یک اصل مسلم است.  مدیرکل سیاسی و انتخابات استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اینکه برنامه‌های توسعه محور استاندار به همراهی مدیران نیاز دارد و در جهت اعمال برنامه‌های دولت از اقتدار فرماندار دفاع می‌کنیم، خواستار هماهنگی و همراهی ۱۰۰ درصدی مدیران با فرماندار شد و  خطاب به فرماندار گفت: هماهنگی ۹۹ درصدی هم پذیرفته نیست؛اگر مدیری ۹۹ درصد با شما هماهنگ بود بخاطر همان یک درصد مدیر را به استانداری گزارش دهید.

لازم به ذکر است که در روزهای گذشته برخی از اعضای جریان سیاسی اصلاح طلب و حامی دولت در شهرستان کهگیلویه در مصاحبه با رسانه ها، مخالفت خویش را با شیوه انتخاب و معرفی فرماندار کهگیلویه اعلام کرده بودند و محمود منطقیان این گونه عزل و نصب ها را نشان از ناکارآمدی استاندار و معاون سیاسی اعلام کرده بود و همچنین نعمت الله صدوقی مسوول حزب اعتماد ملی شاخه کهگیلویه و بویراحمد تغییر فرماندار را به حرکتی کودتا مانند تعبیر نمود.  

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *