آخرین اخبار
اشتراک گذاری
25 تیر 1397
کد مطلب : 18782
 داود راهزادی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مناطق اعمال خاموشی در شهرستان گچساران را مربوط به مناطق سدچم شیر و پمپاژهای ماهور باشت از ساعت ۱۱:۵۰ دقیقه تا ۱۶ و ۱۷:۱۰ دقیقه است.

وی عنوان کرد: در شهرستان بویراحمد نیز برخی از مناطق شهر یاسوج از جمله بلوار امت، محمودآباد، ابوذرها ، قسمتی از کاشانی ها و شهرک صنعتی فرودگاه یاسوج در روز جاری از ساعت ۱۱:۵۰ دقیقه تا ۱۴:۵۰ دقیقه و ۱۳:۵۰ دقیقه تا ۱۶:۱۰ دقیقه خاموشی های بابرنامه اعمال می‌شود.
راهزادی ابراز کرد: در بخش مارگون بویراحمد نیز مناطق شهنیز ، جوبریز ، دلی گردو ، شبلیز و مورزرد زیلایی از ساعت ۱۱:۵۰ دقیقه تا ۱۴:۱۰ دقیقه خاموشی بابرنامه اعمال می‌شود.
وی تصریح کرد: اعمال خاموشی بابرنامه در شهرک چرام، روستای فشیان و روستاهای مسیر گچساران در شهرستان چرام از ساعت ۱۲:۵۰ دقیقه تا ۱۴:۳۰ دقیقه هم در امروز است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد:  شهر باشت و حومه در شهرستان باشت نیز در روز جاری شاهد اعمال خاموشی بابرنامه از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه تا ۱۵:۳۰ دقیقه است.
راهزادی افزود: در ساعت ۱۵:۴۵ دقیقه تا ۱۷:۱۰ دقیقه نیز کلید فیدر پست ۵۰۸۲ بخش قلعه رئیسی شامل مناطق قلعه دختر، قلعه رئیسی، دیشموک و روستاهای تابعه در شهرستان کهگیلویه جهت اعمال خاموشی بابرنامه قطع و وصل می‌شود.
وی بیان کرد: میزان مصرف برق در این استان از ۴۱۵ مگاوات گذشته که متاسفانه نشان دهنده رشد شش درصدی مصرف برق توسط مشترکان است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *