آخرین اخبار

احداث بیمارستان جدید تامین اجتماعی در یاسوج

غلام محمد زارعی عنوان کرد: با ارتقای هتلینگ و راه‌اندازی بخش‌های جدید این بیمارستان از اعزام بیماران به سایر استان‌های کاهش می‌یابد.

اشتراک گذاری
25 تیر 1397
کد مطلب : 18839

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به افزایش تعداد تخت‌های فعال بیمارستان شهدای گمنام یاسوج به ۵۹ تخت، گفت: امید است با ارتقاء هتلینگ این بیمارستان شاهد ارائه خدمات مطلوب‌تری به مردم باشیم.

احمدی در آیین افتتاح بخش‌های جدید بیمارستان شهدای گمنام یاسوج و در جمع خبرنگاران با گرامیداشت هفته تامین اجتماعی، اظهار داشت: جمعیت قابل توجهی از مردم کشور زیرپوشش خدمات بیمه‌ای و درمانی تامین اجتماعی است.

وی افزود: بیش از ۳۰۰ هزارنفر از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد نیز زیرنظر پوشش خدمات تامین اجتماعی است.
وی گفت: یکی از بخش‌های خدمات مستقیم تامین اجتماعی بخش درمان بیمارستان است که چندماه پیش بازدید سرزده داشتم  و اشکالاتی در بخش هتلینگ و خدمات‌رسانی این بیمارستان وجود داشت.
احمدی خاطرنشان کرد: با اقدامات انجام شده از سوی مدیریت بیمارستان و تامین اجتماعی امروز شاهد ارتقاء هتلینگ بیمارستان و افزایش تخت‌های فعال از ۳۲ تخت به ۵۹ تخت هستیم.
وی بیان کرد: امید است با ارتقاء هتلینگ و افتتاح بخش مراقبت‌های ویژه شاهد ارائه خدمات مطلوب‌تری به مردم استان باشیم.
مقام عالی دولت در استان از زحمات تمامی مسئولان این بیمارستان در حوزه پزشکی، پیراپزشکی و خدماتی تقدیر کرد.
نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا نیز در این آیین با اشاره به اینکه ۵۰ درصد جمعیت استان زیرپوشش خدمات تامین اجتماعی هستند، عنوان کرد: تامین این جمعیت از نظر معیشتی در حوزه درمان نیازمند توسعه بود.
غلام محمد زارعی عنوان کرد: با ارتقای هتلینگ و راه‌اندازی بخش‌های جدید این بیمارستان از اعزام بیماران به سایر استان‌های کاهش می‌یابد.
وی از احداث بیمارستان جدید تامین اجتماعی در استان خبر داد و گفت: هدف از ساخت این بیمارستان توسعه فعالیت‌های بخش درمان در استان است.
 در پایان استاندار کهگیلویه و بویراحمد از بخش‌های اطفال، داخلی مردان، بخش زنان و سایر بخش‌های بیمارستان شهدای گمنام بازدید و میزان رضایتمندی مردم از نحوه خدمات درمانی این بیمارستان را جویا شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *