آخرین اخبار
اشتراک گذاری
23 تیر 1397
کد مطلب : 18706

فکر می کردیم رسانه ها دیگر رسالت بر دوش را فراموش نکرده اند و صدای خفته و مانده در گلوی مردمان شهر هستند اما نه!
قطعا مستحضرید بعد از چند روز از اتفاقی که در رسانه ها با مصاحبه ای شروع و کدی که حاکی از ساواکی دانستن یکی از سیاسیون قدیمی این شهر و استان بود، افتاد. متاسفانه رسانه ها هم همگام با این جماعت و با فراموشی رسالت خطیر خود و منافع مردم، هر لحظه بنزینی بر روی این آتش زیر خاکستر شدند. یکی نبود در این صحنه با سردادن ایها الناس! ایهاالمسئول! ایهاالمخبر! بگوید امروز دغدغه مردم و معیشت آنان ساواکی بودن یا نمازشب خواندن یک شخص نیست!
یا فریاد سر دهد که آیا به این فکر کرده اید به جای این گلو دریدن های بی فایده، تریبونی به مردم بدون واسطه و بدون تعارف دهید تا دادشان را بشنوید؟ تا بگویند و داد بزنند که نه برایمان ساواکی بودن مهم است و نه دفاع از آن شخص با پیش کشیدن ضجه های نماز شبش!
آقایان نماینده اسبق آقایان نمایندگان سابق و حال حاضر، چرخی در شهر، چرخی در استان بزنید ببینید بشنوید به خود بیایید که خواست مردم و فکر مردم برای امروز و فردایشان تنها دغدغه معیشت و شغلی برای سر و سامان دادن به وضعیت زندگی شان در این دوره ای که شبح ناامیدی بر سایه سار زندگی آنان گسترانیده شده است، می باشد نه ساواکی بودن یا نبودن! آقایان نماینده و مسئول و غیر مسئولی که در سودای مسئولیت گرفتن، امروزه با سپرکردن خون برادران مظلوم و شهیدتان به دفاع از خود به این میدان آمده اید! مقصر هستید در این خیانتها!
شمایی که در این هیاهوی بحران اقتصادی که خود باعث و بانی آنید، نماز شب پیش می کشید و شمایی که افشای ساواکی بودن میکنید! آنقدر از قافله مردم و مشکلاتشان عقبید، بابت این خیانتها و خرج کردن از دین، اسلام، رهبری و سجاده آب کشیدنها و نقاب دورویی بر صورتها که ندانسته دلیلی شده اید که دیگر ساواکی بودن در آینده ای با این مسیر عیب نباشد و بلکه این نماز شب خواندن است که عیب است و مذموم!

متاسفانه در این چند روز هم ندیدیم رسانه ای را که بدون تعارفات و استقلال به جای کشاندن این افراد و این مسئولان به دادگاه افکار عموم، مطالبه حق و حقوق کنند بلکه با بازیچه شدن آنها و بر گردن انداختن افسار بندگی شان با فراموشی رسالتی که بر دوش دارند همگام با این جماعت بر این طبل توخالی و بی فایده می نوازند!
آنجایی که هدف، مناظره و مطالبه به حق مردم توسط مسئولین حال حاضر و گذشته باشد، شکل گیری جنگی است برای نشستن بر سریر بی در و پیکر قدرت!
می دانیم که بی فایده است و حرافی پوچ!
اماباشد روزی را که بساط عطشناک قدرت و تملق و چاپلوسی با اراده مردم، سودای عبور از شما کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۳ پاسخ به “دغدغه مردم ساواکی بودن یا نمازشب خواندن یک فرد نیست/ جوابگوی خیانتها باشید”

  1. گرمسیر گفت:

    حواست باشه تاجگردون فریبت نده

  2. سید جواد فدائی گفت:

    بسیار عالی و خوب و به حق قلم زدید. اینکه بتوانیم در این طرفداری ها و چاپلوسی ها طرف مردم باشیم و از مردم دفاع کنیم باید شخصیت آزاده و بی ریایی داشته باشیم. درود بر دوست و همرزم خوبم جناب جوزانی که همیشه آزاده و بی ریا در دفاع از مردم قلم به دست گرفته.

  3. هم ولایتی گفت:

    یکی از بدبختیهای این استان ومخصوصا شهرستان ما سیاسیونی هستند که تقوای سیاست را کنار گذاشته اند وفقط به سیاست بگو ودر رو آن اکتفا می کنند کاش بجای محکوم کردن همدیگر به فکر این جوانان سر درگم وبیکاری که در کنار پدر ومادر زجر کشیده خود دارند جوانیشان را هدر مدهند باشند همه آنها در طول این سالیان انقلاب امتحان خود را پس داده اند ونمره خوبی از مردم نگرفته اند پس خودتان حداقل حرمت همدیگر را حفظ کنید شاید خداوند از سر تقصیراتتان بگذرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *