آخرین اخبار

انتقاد تاجگردون از علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد+ واکنش مسئولان دانشگاه

در روزهای اخیر تاجگردون به شدت از معاونت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج که اتفاقاً منتسب به خود ایشان است، انتقاداتی کرده است.

اشتراک گذاری
16 تیر 1397
کد مطلب : 18565

 

غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرستان گچساران گفت: من که خسته‌ شدم رسانه‌ها مشکلات پروژه‌ها را به گوش مسوولان برسانند.

تاجگردون در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از بازدیدش از چند پروژه عمرانی خبر داد و اینگونه نوشت؛

*باز هم تاخیر در کلینیک گچساران؛ هر وقت گله کردم گفتند در حال کارند، سر زده اومدم کاملاً تعطیل، حتی در باز نشد و خبری از نگهبان هم نبود. رسانه‌ها برسانند به گوش مسئولین علوم پزشکی.

*امروز پنج شنبه ظهر ميلياردها تومان در اين شرايط بي پولي خرج ام ار آي شهر بشه و چند ماه است بدليل فقظ ضعف اجراء و نظارت بر بهره برداري تعطيل است. كي بايد پاسخگو باشد.

*در گرماي پنجاه درجه فقط اين موسيقي ميتونه اين كارگران را مشغول كار كنه. دو هفته پيش از اين مجموعه ورزشي آموزش وً پرورش بازديد داشتم. خوشبختانه خوب كار ميكردند. خسته نباشيد.

و اما واکنش مسئولان علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص انتقادات تاجگردون:

کلینیک تخصصی گچساران 95درصد پیشرفت فیزیکی دارد/ تلاش شبکه بهداشت برای افتتاح کلینیک تخصصی گچساران در هفته دولت

دکتر هایده حافظ قرآن در خصوص روند ساخت کلینیک تخصصی گچساران اظهار داشت: این کلینیک تخصصی که عملیات اجرایی آن در سال 94 به منظور ارتقاء سطح خدمات دهی به مردم با اعتبار 35 میلیارد ریال آغاز شد، اکنون روند تکمیل ساختمان آن پیشرفت 95 درصدی دارد .

وی با اشاره به اینکه با اضافه کار قانونی جمع قرار داد 41 میلیارد ریال شده است که تا کنون حدود 28 میلیارد ریال آن پرداخت شد، افزود: این کلینیک با زیر بنای یک هزار و 859 مترمربع در سه طبقه در درمانگاه زنده یاد شکیبایی(شهید بشارت سابق) در حال تکمیل شدن است.

دکتر هایده حافظ قرآن با بیان اینکه برای ساخت این پروژه تاکنون 2 میلیارد و 800 میلیون ریال اعتبار صرف شد، اظهار داشت: 16 میلیارد ریال اعتبار نیز برای ساخت این پروژه نیاز است.

وی تصریح کرد: پیش بینی می شود این ساختمان تا هفته دولت تکمیل و تجهیز و به مردم ارائه خدمت نماید.

واکنش سرپرست بیمارستان شهید رجایی گچساران به تعطیلیMRI این شهرستان

سرپرست بیمارستان شهید رجایی گچساران گفت: ام. آر.آی گچساران به علت جرقه پایه برق فشار قوی، اکثر قطعات آن سوخته و دستگاه غیر فعال شد.

دکتر محسن حیدرپور افزود: به علت اینکه چاه ارت اداره برق مشکل داشت، متاسفانه بر اثر جرقه پایه برق، برق با فشار قوی وارد دستگاه شده که منجر به سوختن اکثر قطعات آن شد.

وی تصریح کرد: هر چند تاییدیه اداره برق را در زمینه این موضوع گرفته ایم، اما متاسفانه اداره برق مسئولیت این مهم را قبول نکرده است.

دکتر حیدرپور یادآور شد: برق ساختمان از قبل مشکل داشته که با پیگیری مسئولین امر، به صورت کامل تعویض و به روز شده است.

وی ادامه داد: اما با این وجود شرکت وارد کننده قطعات نیز خواسته است که تمام برق کشی ساختمان مجددا تعوض و به روز شود.

سرپرست بیمارستان شهید رجایی گچساران با اشاره به اینکه با پیگیری های انجام شده، شرکت وارد کننده قطعات قرار بود هفته گذشته جهت بررسی به گچساران برود، یادآور شد: تاکنون این شرکت به گچساران مراجعه نکرده که در حال پیگیری هستیم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *