آخرین اخبار

زارعی؛ در دوراهی سناتوری یا بازنشستگی

موضوع مهمی که طی ماه های قبل بخشی از دغدغه های مهم زارعی را در حوزه بویراحمد مرتفع ساخت، بکارگیری یک مدیر همسو و هم فکر برای آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد بود که این مهم هم به سادگی تمام اتفاق افتاد.

اشتراک گذاری
10 تیر 1397
کد مطلب : 18396

مجموعه تحلیل ها با موضوع “زارعی؛ در دوراهی سناتوری یا بازنشستگی ” با هدف بررسی وضعیت عملکرد غلام محمد زارعی، نماینده مردم بویراحمد و دنا ضمن بررسی آخرین وضعیت کاری این نماینده، سعی دارد در یک فضای باز رسانه ای به یک تحلیل جامع از شرایط برای موضوع ماندن زارعی در کرسی نمایندگی بپردازد.

در روزهای اخیر پس از سالها پروژه پل سوم بشار در یک فاز به افتتاح رسید. موضوعی که مورد نقد اکثریت رسانه های استان واقع شد. جایی که اکثر رسانه های استان از افتتاح این پروژه با عنوان ماراتن بزرگ نماینده بویراحمد و دنا با احمدی سخن راندند.

پروژه ای که قرار بود ساعت 18 تا 18.30 افتتاح شود اما در کمال ناباوری حدود ساعت 17.30 افتتاح می شود. این تعجیل به گونه ای بود که برخی مسئولین استانی از حضور در مراسم افتتاحیه جا ماندند.

 این کار اگرچه پسندیده بود و نماینده بویراحمد و دنا از آن بعنوان یک اقدام بزرگ یاد کرد اما همچنان نیازمند برخی تزریق اعتبارات دیگر برای افتتاح لاین های بعدی و ادامه کار به سمت نجف آباد است.

چیزی که شاید بیشتر از همه این روزها فکر و ذهن نماینده بویراحمد و دنا را به خود مشغول ساخته است، موضوع بیمارستان 200 و اندی تخت خوابه شهر یاسوج است. موضوعی که از حیث جذب نیرو و اشتغال زایی سهم خوبی را برای یاسوج در پی دارد. از طرفی از کنار آن نیز مقبولیت و جامعه رایی بالایی را برای زارعی ایجاد خواهد کرد.

اما نکته مهم تر این است که دانشگاه علوم پزشکی، اکنون تحت مدیریت کامل زارعی قرار ندارد و حتی به تازگی قائدی، مدیر پشتیبانی این دانشگاه که از نیروهای منصوب شده زارعی بود، این مسند را ترک کرد و به نیرویی با نگرش متفاوت تر جای خود را داد.

شاید اکنون راه بیشتر بر تیم زارعی سخت شده است اما آنها در فضای رسانه ای بشدت دانشگاه علوم پزشکی را مورد هجمه قرار داده اند تا با زیر سئوال بردن عملکرد آن بتوانند راه را بر عملکرد مدیریتی رییس این دانشگاه ببندند. طرحی که تا کنون موفقیتی نداشته است.

دیگر موضوع مهمی که طی ماه های قبل بخشی از دغدغه های مهم زارعی را در حوزه بویراحمد مرتفع ساخت، بکارگیری یک مدیر همسو و هم فکر برای آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد بود که این مهم هم به سادگی تمام اتفاق افتاد. علی رغم اینکه زارع پور مدیرکل آموزش و پرورش استان بروی گزینه ی دیگری دست گذاشته بود اما نتوانست در به کرسی نشاندن حرفش موفقیتی بدست آو د. و زارعی که گفته می شود با یک نامه از وزیر آموزش و پرورش این کار را یکسره کرد.

پازل های غلام محمد، در برخی امورات به سمت کامل شدن می رود ودر برخی جاها وقفه و ایست خورده است و راهی به جلوتر ندارند!

اینکه ببینیم راهکارهای زارعی برای رفع این موانع چیست و چه اهدافی دنبال می کند را در دومین تحلیل همین رسانه خواهیم خواند…

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *