آخرین اخبار

خبر خوش برای كاركنان قراردادمدت موقت نفت و گاز گچساران

کارکنان قرارداددموقت نفت وگاز گچساران و خانواده های آنها می توانند جهت ثبت نام در رشته های ورزشی مورد نظر به امور ورزش این شرکت مراجعه نمایند .

اشتراک گذاری
08 تیر 1397
کد مطلب : 18369

با پیگیری های مدیر منابع انسانی و مساعدت مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی مناطق نفتخیز جنوب امکان بهره مندی فرزندان و خانواده های کارکنان قرارداد مدت موقت نفت و گاز گچساران از امکانات ورزشی و شرکت در کلیه المپیاد ها ورزشی همگانی و قهرمانی مناطق نفتخیز جنوب و وزارت نفت همانند کارکنان رسمی فراهم شد.
فرهاد جعفری با اعلام این خبر افزود: با توجه به ابلاغ دستورالعمل معیشتی و کمک رفاهی مقام عالی وزارت و با اشاره به بند ۶ این دستور العمل مبنی بر استفاده از امکانات ورزشی برای این قشر از کارکنان در صورت موافقت مدیریت منطقه، شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به عنوان یکی از نخستین شرکت های بهره بردار نسبت به اجرایی کردن این بند از دستورالعمل گام موثری در حمایت از کارکنان قراردادی غیر رسمی خود برداشته است.
جعفری اظهارداشت: رفاه نیروی انسانی به عنوان اولویت اصلی هر سازمان می تواند نقش ارزنده ای در افزایش راندمان آن سیستم داشته باشد.
براساس این گزارش، کارکنان قرارداددموقت نفت وگاز گچساران و خانواده های آنها می توانند جهت ثبت نام در رشته های ورزشی مورد نظر به امور ورزش این شرکت مراجعه نمایند .

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *