آخرین اخبار

صادقانه به مردم بگوئید چه برنامه ای برای سامان دادن وضعیت اقتصادی کشور دارید

فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی با دعوت از وزیر امور خارجه جهت بررسی حوادث اخیر بازار تهران و تجمعات مردمی در مقابل مجلس شورای اسلامی تشکیل جلسه داد. نماینده کهگیلویه بزرگ در این نشست خطاب به محمدجواد ظریف گفت: شفاف و با صداقت پاسخ دهید، چه راهکارهایی برای سامان دادن به این وضعیت دارید؟برنامه هایتان […]

اشتراک گذاری
07 تیر 1397
کد مطلب : 18343

فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی با دعوت از وزیر امور خارجه جهت بررسی حوادث اخیر بازار تهران و تجمعات مردمی در مقابل مجلس شورای اسلامی تشکیل جلسه داد.

نماینده کهگیلویه بزرگ در این نشست خطاب به محمدجواد ظریف گفت: شفاف و با صداقت پاسخ دهید، چه راهکارهایی برای سامان دادن به این وضعیت دارید؟برنامه هایتان برای حل مشکلات اقتصادی مردم چیست؟

عدل هاشمی پور بیان کرد: گرانی، افزایش قیمت خودرو و نرخ ارز کمر مردم را شکسته است.

نایب رئیس کمیسیون انرژی اظهار داشت: ملت ما همان مردم غیرتمند و شجاعی هستند که جنگ را بخوبی اداره کردند و از بصیرت بالایی برخوردار هستند و مسئولان باید صادقانه و شفاف تدبیر و نقشه راهشان برای خروج و عبور از وضعیت موجود را به آنان بگویند.

وی در ادامه عنوان کرد: جناب آقای ظریف آمدن مردم در مقابل مجلس برای اعلام مطالباتشان پیام و نکته ها دارد که باید به موقع رسیدگی شوند در غیر اینصورت دشمنان از این نوع تجمعات به ضرر نظام اسلامی بهره خواهند برد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *