آخرین اخبار

دستور استاندار برای پر کردن چاه‌های آب غیر مجاز مدیران

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: آب منطقه‌ای اول نسبت به پُر کردن چاه‌های آب غیر مجاز مدیران اقدام کند و بعد سراغ افراد بدون پارتی برود.

اشتراک گذاری
07 تیر 1397
کد مطلب : 18335
علی محمد احمدی ، اظهار داشت: ضروری است آب منطقه‌ای در صورت داشتن چاه غیر مجاز آب توسط مدیران ستادی استانداری و مدیران دستگاه‌های آن‌ها را  پُر کند و بعد سراغ مردم برود تا خدا خوشش بیایید.

وی با بیان اینکه اگر در زمینه تعیین تکلیف چاه‌های غیر مجاز اول سراغ بدون پارتی‌ها رفتیم کار به جایی نمی‌رسد، عنوان کرد: هم اکنون با برداشت از چاه‌های غیر مجاز و هدر رفت آب داریم به نوعی زیر پای خود را خالی می‌کنیم.

احمدی با تاکید بر اینکه آب منطقه‌ای باید با یک هدفگذاری و برنامه ریزی دقیق تا پایان سال نسبت به تعیین تکلیف 80 درصد چاه‌های غیر مجاز اقدام کند، افزود: صحبت‌های لازم را در این زمینه با رئیس کل دادگستری داشته‌ام و حتی آقای مزارعی گفتند اول از کارکنان دادگستری شروع کنید و عزم رئیس کل در زمینه برخورد با چاه‌های غیر مجاز جدی است.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تاکنون اراده جدی برای اجرایی کردن برخورد با چاه‌های غیر مجاز توسط متولیان امر جدی نبوده و به نوعی رفع تکلیفی در این زمینه ورود کرده‌اند.

احمدی خطاب به اعضای شورای حفاظت آب استان گفت: “شیر مرده بیرون قفس بهتر از شیر زنده درون قفس است” پس باید یا مصوبه نداشته باشیم و یا در صورت بودن آن را به جد اجرایی کنیم و مصوبه انشایی دستوری بدون زمینه اجرایی ننویسیم.

وی با تاکید بر اینکه دیگر فرصت کلی گویی نداریم و باید خروجی وقت گذاشتن برای جلسات مشخص باشد، ادامه داد: به طور مثال یک هکتار بهره‌وری آب داشته باشیم بهتر از جلسات بدون خروجی است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *