آخرین اخبار

توضیحات مدیرعامل شرکت مخابرات استان در خصوص وضعیت نامناسب اینترنت در باشت

مدیرعامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد در خصوص گلایه مندی شهروندان باشتی از اینترنت و انتن دهی خطوط همراه توضیحاتی را ارایه داد.

اشتراک گذاری
24 خرداد 1397
کد مطلب : 18153

مدیرعامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد  در خصوص گلایه مندی شهروندان باشتی از اینترنت و آنتن دهی خطوط تلفن همراه توضیحاتی را ارایه داد.

افتخاری  گفت: چند روز است که  پهنای باند مورد  نیاز اینترنت در باشت و روستاهای اطراف آن تامین شده است و از نظر اینترنت مشکلی در این بخش ها وجود ندارد اما تا وقتی که بخواهد پایدار شود کمی زمان می برد و باید تحمل کنند.

وی بیان کرد: برخی ها سیم کارت جی اس ام دارند و می خواهند با قرار دادن در تاکسی در نقاط مختلف شهر حرکت کنند در حالی که جی اس ام متعلق به نقطه خاصی است و نمی توان از آن به عنوان همراه استفاده کرد.

مدیرعامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در روستاهای اطراف باشت مشکل خاصی وجود ندارد و اینترنت و آنتن دهی  این مناطق برقرار است پهنای باند این مناطق تامین شده است هر چند که قبلا نیز این پهنای باند وجود داشت اما کمتر بود که اکنون بهتر شده  و کافی است.

افتخاری تصریح کرد: مردم اگر در خصوص اینترنت و انتن دهی خطوط گله و شکایتی دارند می توانند با شماره تلفن 9990 تماس بگیرند  و با راهنمایی هایی که داده می شود می توانند مشکلات خود را از جمله سرویس آنتن دهی و اینترنت و سایر موارد را گزارش دهند که بعد از گزارش به استان منتقل می شوند و ما نیز بررسی های لازم را انجام می دهیم.

وی ادامه داد: در چند ماه اخیر بسیاری از روستاهای استان حتی روستاهای دور افتاده مثل جاورده، کوه گروس باشت، مظفرآباد لیشتر و دشت روم جزء مناطقی هستند که با توجه به اینکه میزان مصرف اینترنت زیادی دارند، اینترنت آنها تری جی شده است . این درحالی است که تعهدات شرکت مخابرات ایران در محدوده شهرستان هاست.

مدیرعامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد در پایان گفت: مردم برای داشتن اینترنت پر سرعت باید با 9990 تماس بگیرند مطالبه کنند و با توجه به تعداد این تماس ها و مطالبات همراه اول  تصمیم می گیرد و می گوید که فلان نقطه تری جی یا فور جی شود ما نیز اقدام می کنیم این تصمیمی گیری تنها بر اساس میزان مصرف مردم است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *