آخرین اخبار

برخی ها با کنسرت سرمردم شیره می مالند/لاابالی گری در گچساران ممنوع

بحث ازداوج جوانان،مسکن جوانان،اشتغال جوانان،معیشت مردم این خواسته و مطالبه مقام معظم رهبری است که متاسفانه خیلی از مسئولین به این موارد توجهی نمی کنند و سرمردم را شیره می مالندو کنسرت برگزار می کنند.

اشتراک گذاری
11 خرداد 1397
کد مطلب : 17706

حجت الاسلام سید امین الله حجازی،امام جمعه گچساران ظهرامروز درخطبه هاب نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به فضیلت ماه مبارک رمضان گفت:لحظات ماه مبارک رمضان بسیار قیمتی است که باید پیمان واقعی با خداوند ببندیم و تلاش کنیم در این ماه درمسیر قرآن و اهل بیت علیهم السلام قرار بگیریم.

دولتمردان دربحث برجام محکم به دشمنان نه بگویند

وی درادامه با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص برجام، افزود:مومن دوبار از یک سوراخ گزیده نمی شود،ندامت و پشیمانی بس  است دیگر ،دولتمردان عزیز درماه مبارک رمضان قرص ، قوی و محکم در مسیر ولایت محکم به دشمنان نه بگویند و نترسند.

لگد مال شدن اهداف انقلاب در درون کشور

حجازی اظهارکرد:مقام رهبری فرمودند:” باید زمینه رشد اخلاق و معنویت درجامعه فراهم شود”. یعنی آقایان مسئول؛جلسات باید جلسات اخلاقی و رشد معنوی باشد و نه جلسات ولنگاری،توجه به بحث انقلابی گری در حفاظت از اهداف و آرمان های نظام، حضرت امام (ره)اهدافی برای انقلاب داشتند که متاسفانه آرمان ها واهداف نظام توسطه عده ای در درون کشور لگد مال می شود.

خطیب جمعه گچساران تصریح کرد:باید توجه داشت مسیری که دردرون کشور با برون کشور تناسب و تطابق داشته باشد معلوم است این مسیر علیه انقلاب ، علیه نظام و ملت است و چنین افرادی باید شناخته شوند.

لاابالی گری در گچساران ممنوع

وی درادامه گفت:چرا اعتراض نمی کنیم؟ مسائلی درکشور ، استان و متاسفانه درشهرستان ما وجود دارد و چرا جوانان اعتراضی نمی کنند؟وضعیت امور فرهنگی،مذهبی و امور دینی را تغییر بدهید و اعتراض کنید و بگویید لا ابالی گری ممنوع ،از هر کسی که  می خواهدباشد.

حجازی بیان کرد:از برخی از مدیران و نیز قوای سه گانه سوال دارم که آیا اطاعت از مقام معظم رهبری را شرعا و قانونا لازم و واجب می دانید؟ یا بگویند بله و یا بگویند نه،در خلال حرف ها را نچرخانند و تنها بگویندبله یا نه؟.

امام جمعه گچساران اظهارکرد:برخی جاها که لازم می شود عده ای از همه ولایتمدارترند برخی جاهای دیگر می گویند این ها بازی ست؛پشت سرامیرالمومنین علیه السلام نماز بعد سرسفره معاویه ،ناهار و شام!؟.

این همه کنسرت برای چیست؟

حجازی تصریح کرد:آقایان مسئول !آیا اطاعت و پیروی از مقام معظم رهبری را لازم و واجب می دانید یا نمی دانید؟ که اگر نمی دانید بگویید نمی دانیم. به مردم راست بگویید و شفاف حرف بزنید،که اگر واجب می دانید پس معنای  اینچنین کارها چیست؟پس این جلسات و کنسرت ها برای چیست؟

کنسرت به جای حل مشکل بیکاری جوانان

وی افزود:پس دهن کجی به اهل بیت عصمت و طهارت برای چیست؟پس دهن کجی به قرآن چیست؟پس توهین به شهداء و جانبازان برای چیست؟ به جای تلاش برای مشکل معیشت مردم و تلاش برای حل مشکل بیکاری نسل جوان بیاییم و جلسات کنسرت برگزار کنیم این خلاف دیگاه امام راحل  و رهبری است.

برخی مسئولین با کنسرت سرمردم شیره می مالند

خطیب جمعه گچساران درادامه افزود:بحث ازداوج جوانان،مسکن جوانان،اشتغال جوانان،معیشت مردم این خواسته و مطالبه مقام معظم رهبری است که متاسفانه خیلی از مسئولین به این موارد توجهی نمی کنند و سرمردم را شیره می مالندو کنسرت برگزار می کنند.

از ارگان ها و نهادهای نظام هم گله مندم

حجازی تصریح کرد:این موارد می شود علیه رهبری ، نظام و انقلاب و بنده از برخی از ارگان ها و نهادهای نظام هم گله مندم چرا که شما هم وظایفتان را به نحو مطلوب انجام نمی دهید، شما قرص و قوی و محکم نیستید گاهی اوقات هم تو رودربایستی قرار می گیرید.

وی اظهارکرد: چرا باید شعار داده بشود آهای مردم می خواهند دیوار بکشند ؟!که واقعا این جمله از یک مسمان بعید است .بله باید حجاب بین محرم و نامحرم باشد ،و این تصور ، تفکر و این دیدگاه علیه قرآن و اهل بیت علیهم السلام است و نیزعلیه ولایت و رهبری است.

مسئولین با مردم روراست و شفاف باشند

حجازی گفت:پس عزیزان بیایید به مردم و خودتان راست بگویید که اگر همه راست بگوییم و متحد و منسجم و شفاف باشیم و پشت پرده یک جور و رودرو جور دیگر نباشیم دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند.

چراغ سبزهای برخی مسئولین به دشمنان

امام جمعه گچساران تصریح کرد:دشمن دردرون مواردی را می بیند و یک چراغ سبزهایی سوسو می زند کمی امیدوار می شود. بیایید درماه رمضان با خدا پیوند ببنیدم و دل رهبری انقلاب را به درد نیاوریم و دل امام زمان (عج)را نگران نکنیم و دل جگر سوخته مادران و پدران شهدا را آزار ندهیم.

خطیب جمعه گچساران افزود:اگر هم مسئولین می خواهند اینگونه باشند و عملا مقابل انقلاب بایستید و بگویید ما این نظام و انقلاب را قبول نداریم و مقابل ملت قرار بگییرد که در آن وقت بحث دیگری پیش خواهد آمد.اما اینکه به نام مردم باشدونیز سوء استفاده از مردم و ضربه زدن به مردم باشد آنوقت می شود خیانت .

وی درادامه با اشاره به سالروز ارتحال حضرت امام(ره) افزود:تلاش کنیم درشان حضرت امام(ره) و درشان خودمان به عنوان محبین و آزاد شدگان حضرت امام به وظایفان به احسن وجه عمل کنیم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *