آخرین اخبار

پاسخی به هجمه های رسانه ای علیه صیدالی در خصوص به کارگیری نیرو در نفت گچساران

طی روزهای گذشته ادعاهایی در خصوص عدم رعایت عدالت در استخدام نیروهای حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در فضای مجازی منتشر شد.   احمدعوض پور ،  مشاور رسانه ای مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به شبهات بوجود آمده به شرح ذیل پاسخ داد.     بسم رب المستضعفین…   […]

اشتراک گذاری
11 خرداد 1397
کد مطلب : 17692

طی روزهای گذشته ادعاهایی در خصوص عدم رعایت عدالت در استخدام نیروهای حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در فضای مجازی منتشر شد.

 

احمدعوض پور ،  مشاور رسانه ای مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به شبهات بوجود آمده به شرح ذیل پاسخ داد.

 

 

بسم رب المستضعفین…

 

دو صد گفته چون نیم کردار نیست…

 

بر خود لازم دانستم ضمن عرض ارادت خدمت یکایک مردم عزیز خصوصا جوانان بی ادعای شهرم و قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان دراین ماه پرفیض وبرکت ، پیرامون شبه پیش امده راجع به جذب نیروهای معلقی که بدون مجوز توسط مدیران قبلی وارد صنعت نفت شده بودند توضیحاتی را ارائه دهم.

 

همانطور که مستحضرید در بدو ورود مهندس صیدالی به این شرکت و باتوجه به جذب بیش ازحد وبدون مجوز نیرو توسط مدیران اسبق وعدم مجوز پرداخت حقوق و مزایای آنها وبه دستور مراجع ذیصلاح مجبور به معلق کردن عده ای ازاین عزیزان شدند، که از همان روزهای اول با نامه نگاری های مکرر و جلسات متعدد با نهادهای نظارتی و امنیتی و شورای محترم تامین شهرستان در خصوص جذب این افراد ونهایتا پیگیرهای دکتر تاجگردون و دکتر دلاویز فرزندان این دیار در پایتخت پس از ۱۸ ماه موفق به کسب مجوز بازگشت بکار این نیرو ها شدند این لیست درهمان روزهای اولیه با استناد بر سوابق ومدارک ، سوابق بیمه و(خصوصا ثبت حضور وغیاب در دفاتر کنترل حراست )توسط روسای وقت حراست تهیه وبه مراکز ذی صلاح ارسال گردید واین لیست بر همگان آشکار و عیان بود.

 

لازم به یادآوری جوانان و مردم عزیز دیارم هست که در ادوار گذشته مدیرانی که در این جایگاه و منصب حاکمیت میکردند ،حتی اجازه نمیدادند که بجز پرسنل نفت هیچ فرد عامی وارد دفتر یا اصلا مجموعه صنعت نفت شود و گویی که مردم این شهر اصلا جزء این خطه که ملقب به بام نفتی است  ، نبوده اند که الحق والانصاف مدیر فعلی این تبعیض و ارجعیت این جایگاه را با فروتنی از بین برد و حضور آحاد جوانان به دفتر مدیر مرتفع گردید.

 

دوستان عزیز همگان باید درجهت رفاه حال مردم گام برداریم و سعی کنیم همیشه بدنبال وصل باشیم و نه با هر صحبت سخیف و نادرستی باعث فصل مدیران از مردم باشیم ..لازم به ذکر است به سمع مردم عزیز و جوانان  بی ادعای شهرم برسانم که مطلقا و تحت هیچ شرایطی اقای صیدالی در معرفی افراد در لیست نقشی نداشته و هیچگونه شناخت و آگاهی از افراد گزینش شده نداشته اند و کلیه افراد نام نویسی به استناد همان مدارک قبل از ایشان بوده، تا جایی که مخالفت شدید اعتراضات بیش ازحد منجر به پاسخ به دستگاههای امنیتی و حتی وزارت نفت و واحدهای بازرسی ختم شد و در نهایت باپیگیرهای مهندس صیدالی مجوز وزیر برای بازگشت، اجرا و این کارگران طی مراحل قانونی جذب شدند.

 

اما به یاد داشته باشید که کسانی که جذب شده اند فرزندان و برادران خود شما میباشند و از همه گروهها و طیف های سیاسی هم درلیست بوده ، هرچند که نظر مسئولین و جناب صیدالی تلاش در جذب افراد مستحق تر بوده ولی این امکان باتوجه به سوابق کاری آنها میسر نبوده است.

 

گفتنی است که مدیریت بیش از ۲۵ سال جناب صیدالی در  بخش های مختلف شرکتهای نفت وگاز  زبانزد خاص وعام و مورد وفاق تمام دولتها بوده و هست و تا کنون ذره ای بی عدالتی و تبعیض در کارنامه خود نداشته و با واژه ترس بیگانه بوده و تنها در مقابل حق تعالی سر تعظیم فرود آورده است ولاغیر …

 

خدایا چنان کن سرانجام کار …

تو خشنود باشی و ما رستگار…

 

احمد عوض پور

مشاور رسانه ای مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران

 

 

  

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۸ پاسخ به “پاسخی به هجمه های رسانه ای علیه صیدالی در خصوص به کارگیری نیرو در نفت گچساران”

 1. اکوان گفت:

  صیدالی اگه خودش اخراج بشه چون هیچ نفوذی در هیچ دستگاهی نداره قادر نخواهد بود زمینه برگشتش رو فراهم کنه
  این نفوذ و زحمات دکترتاجگردون بوده که باعث برگشت نیروهای حراستی شده

 2. رهروان ولایت گفت:

  نیروهای معرفی شده فقط نیروهای سفارش شده اقای تاجگردون میباشند

 3. لیشتر گفت:

  باسلام.اقای عوض پور شماکه دارید دم از همدلی و…میزنید،چندبارشاهدبودم درفضاهای مجازی خودتون چندبار چندقوم دراین منطقه روموردتمسخرقراردادید و دارید مدیران قبلی رومحکوم میکنید.با به کارگیری حرفایی چون جوانان بی ادعا لطفا هندونه زیربغل جوانان منطقه نذاریدوخودتون رودلسوزانهاقرارندهید.اگه شما الان از صیدالی تعریف وتمجید نکنید.پس کی بایدتعریف کنه؟؟؟
  باید بگم که اگه این به کارگیری نیروها درزمان۲مدیرعامل قبلی(باورساد ومحمدی بود)اینان مدیرانی بودند که مراد دل خودتان به این سمت قراردادند.
  مستنداتی وجود دارد که مدیران قبلی هم ملاقات های مردمی داشتند واینقد اروی این موضوع مانورندهید.

 4. ناشناس گفت:

  کاملادروغ محض است وبیشترافرادجذب شده بی سابقه بوده واین افرادتوسط نماینده تحمیل شده وازقدرت صیدالی خارج بوده اگرراست میگویندسابقه انهاراباذکراسامی اعلام تاهمگان ازناجوانمردی انهامطلع شوند.

 5. ناشناس گفت:

  در یک کلام به تاجگردون نباید رای داد کل این نیروها متعلق یه تاج هست صیدالی مدیری ضعیف و ناتوان هست

 6. بنده خدا گفت:

  جناب عوض پور خود شما هم از نیروهای تحمیلی به صیدالی هستی شجاعت کدوم شجاعت؟!!!!اینها همه زدو بند شاید صیدالی کسی را معرفی نکرده که البته باورش سخته اما بجاش از نوچه هاش از اداره گاز اورد تو نفت وگاز با پزیشن وپست بالاتر،فعلا شجاعت مال شماست که از تریبون بیت المال بنفع خودت ومقاصد منفعت طلبانه خود واونهایی که داری سنگ شون را به سینه میزنی سوء استفاده میکنی وراست تو چشم جوانان مظلوم گچسارانی نگاه میکنی و دروغ میگی و اراجیف تحویل میدهی .

 7. نفتي گفت:

  اقاي عوض پور لطفاً ضعف مديريت جديد رو گردن مديران قبل ننداز
  دروغ تا كي ؟ در مديريت هاي قبل هم درب اتاق مدير عامل به روي عامه مردم باز بود

 8. دیل گفت:

  الهی اونی که درحق جوانان گچسارانی ظلم میکنه وعده خاص رو استخدام میکنه خودش وخانوادش سرطان بگیرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *