آخرین اخبار

تصادف زنجیره ای در یاسوج / معجزه یک سمند در جلوگیری از یک فاجعه / رانندگانی که اگر مست نباشند ، دیوانه اند + تصاویر

دود ساعت یازده یکشنبه شب (۶خرداد) در تصادفی زنجیره‌ای و عجیب تعداد زیادی خودرو با هم برخورد کردند که در اتفاقی که بیشتر به یک معجزه شباهت داشت، خوشبختانه تلفات جانی نداشت اما دو مصدوم که بنابر گفته پرسنل اورژانس وضعیت وخیمی نداشتند ، بر جای گذاشت. معجزه یک سمند در جلوگیری از یک فاجعه! […]

اشتراک گذاری
07 خرداد 1397
کد مطلب : 17550

دود ساعت یازده یکشنبه شب (۶خرداد) در تصادفی زنجیره‌ای و عجیب تعداد زیادی خودرو با هم برخورد کردند که در اتفاقی که بیشتر به یک معجزه شباهت داشت، خوشبختانه تلفات جانی نداشت اما دو مصدوم که بنابر گفته پرسنل اورژانس وضعیت وخیمی نداشتند ، بر جای گذاشت.
معجزه یک سمند در جلوگیری از یک فاجعه!
 ماجرا بر اساس گفته های  یک شاهد عینی در لحظه اولین برخورد از این  قرار بود که خودروی پژو پارس در بلوار شهید هرمز پور به سمت روستای تل خسرو در حرکت بود که خودروی پراید با سرنشینی دو جوان پس از سبقت به ناگاه جلوی پژو پارس پیچیده و باعث برخورد دو خودرو می شوند و خودروی پژو به دیواره های بتنی جدا کننده دو لاین بلوار برخورد می کند و هر دو خودرو متوقف می شوند .
در این لحظه طی تماسی با اورژانس نیروهای امداد به محل اعزام می شوند و شروع به امدادرسانی به دو سرنشین حادثه دیده پژو می نمایند در همین لحظه خودروی سمندی در کنار خودروی امداد در حاشیه جاده پارک شده بود که به ناگاه خودروی پژو پارس دیگری با سرنشینی یک نوجوان ۱۷تا ۱۸ ساله با سرعتی سرسام آور (بنابر گفته شاهدان صحنه) از راه می رسد و درست چند متر مانده به خودروی امداد به سمند برخورد می کند و از شانه سمت راست جاده به بیرون و در مزارع پرتاب می شود .  البته همین تصادف باعث می شود دیگر خودروهای مسیر هم به صورت زنجیره ای به هم برخورد کنند و تعداد زیادی خودرو خسارت ببینند.
شاهدی که از لحظه اول در محل حادثه بود توقف سمند در چند متری قبل از محل عملیات امداد امدادگران را بیشتر به یک معجزه در مانع شدن از رسیدن پژو پارس به امدادگران و مردم می داند چرا که اگر به خودروی سمند برخورد نمی کرد تمام افراد کنار خودروی امداد زیر گرفته می شدند و فاجعه‌ای وحشتناک رقم می خورد!
 اما خودروی پژو پارسی که از عاملیت یک فاجعه نجات یافته بود پس از پرتاب شدن خودرویش به مزارع از ماشین پیاده شده و به سرعت از محل می گریزد !
رانندگانی که اگر مست نباشند ، دیوانه اند
این ماجرا بر اثر دو اشتباه عجیب از دو خودرو با رانندگان جوان رخ داد ! به گفته شاهدان لحظات اولیه هر دو تصادف نوع رانندگی هر دو خودروی پراید در تصادف اول و پژو پارس در تصادف دوم که منجر به تصادف زنجیره ای شد ، بسیار پر مخاطره و خطرناک بوده است.
یک خانم می گفت: خودروی پژو را از لحظه قبل از برخورد نظاره می کرد که با سرعت وحشتناکی در حال نزدیک می شد!
شخص دیگری می گفت: به نظر من این‌گونه رانندگی بیشتر به افراد مست  شباهت داشت و اگر مست هم نباشند ، دیوانه اند که این‌گونه رانندگی می کنند!
لازم به توضیح است لاین بلوار شهید هرموز پور به سمت روستای سرابتاوه برای ساعتی مسدود و ترافیک سنگینی رخ داده بود که با تلاس نیروهای انتظامی و پلیس راه جاده باز و تردد از سر گرفته شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

یک پاسخ به “تصادف زنجیره ای در یاسوج / معجزه یک سمند در جلوگیری از یک فاجعه / رانندگانی که اگر مست نباشند ، دیوانه اند + تصاویر”

  1. شهروند گفت:

    رانندگی در استان مثل غرب وحشیه بیشتر رانندگان حتی گواهینامه هم ندارند راهنمایی استان خیلی ضعیف عمل میکنه مدارک ماشینها مشکل داره متاسفانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *