آخرین اخبار

برگزاری جلسات در روز شنبه ممنوع است

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: روز شنبه هرهفته برگزاری هرگونه جلسه ای ممنوع است و همه مدیران برای ملاقات مردمی و پاسخگویی به آنها باید در اداره مربوطه حضور داشته باشند. “جعفر گوهرگانی ” در برنامه ملاقات عمومی ۲۰ نفر از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد افزود:‌ متقاضیان و ملاقات کنندگان هم فقط […]

اشتراک گذاری
31 اردیبهشت 1397
کد مطلب : 17365

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: روز شنبه هرهفته برگزاری هرگونه جلسه ای ممنوع است و همه مدیران برای ملاقات مردمی و پاسخگویی به آنها باید در اداره مربوطه حضور داشته باشند.

“جعفر گوهرگانی ” در برنامه ملاقات عمومی ۲۰ نفر از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد افزود:‌ متقاضیان و ملاقات کنندگان هم فقط در این روز به اداره و یا دستگاه مربوطه که ارتباط  کاری دارند برای رفع مشکل و دریافت پاسخ خود مراجعه کنند.

دبیر شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: این روز برای دیدار وملاقات عمومی در تمام ادارات همه شهرستان ها و مرکز استان تعیین شده است و بطور مستمر ادامه دارد.

گوهرگانی با بیان اینکه، سعی براین است تا این فرهنگ در استان نهادینه شود که متقاضیان فقط در این روز برای رفع مشکلات به ادارت مراجعه کنند، اظهارداشت: دستگاه های دولتی هم فقط در این روز تمام وقت خود را برای جوابگویی به خواسته های مردمی بکار گیرند و دیگر روزهای هفته پیگیر امور وانجام دیگر وظایف و ماموریت های اداری باشند.

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در برنامه ملاقات عمومی، اشتغال جوانان را بزرگترین دغدغه در استان دانست و تصریح کرد: مقام معظم رهبری، رییس جمهوری و دولت اگر دو دغدغه داشته باشند یکی از آنها اشتغال است و در این رابطه همه امکانات دولت و بخش خصوصی برای اشتغال بسیج شده است.

وی افزود: بخش خصوصی و کارآفرینان با حمایت و پشتیبانی جدی دولت برخوردارند تا ضمن تولید، زمینه را برای اشتغال جوانان فراهم کنند و مردم، فارغ التحصیلان دانشگاهی و جوانان ما هم باید خودشان پای کار باشند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *