آخرین اخبار

افشاگری استاندار کهگیلویه و بویراحمد درباره مدیران برکنار شده

 متاسفانه در جایی دیده می‌شود که مدیر در دستگاه اجرایی به راحتی حق ایثارگران را دور زده و توجه به قانون و حقوق جامعه ایثارگر نکرده است و با دور زدن ایثارگر واقعی، افرادی از اقوام خود و یا سفارش شده را بکار گرفته است، البته خوشبختانه چنین مدیرانی در استان شناسایی و برکنار شده […]

اشتراک گذاری
26 اردیبهشت 1397
کد مطلب : 17273

 متاسفانه در جایی دیده می‌شود که مدیر در دستگاه اجرایی به راحتی حق ایثارگران را دور زده و توجه به قانون و حقوق جامعه ایثارگر نکرده است و با دور زدن ایثارگر واقعی، افرادی از اقوام خود و یا سفارش شده را بکار گرفته است، البته خوشبختانه چنین مدیرانی در استان شناسایی و برکنار شده و یا در شرف برکناری هستند.

این بخشی از سخنان استاندار کهگیلویه و بویراحمد در شورای هماهنگی امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان بود که مورد استقبال رسانه ها و مردم واقع شد.

این سخنان اگرچه امیدوار کننده است و اتفاقاً خواست عمومی مردم از مقام ارشد استان است اما ذکر چند نکته ای در اینجا ضروری به نظر می رسد:

استقلال در انتصابات، بی توجهی به قوم گرایی، برخورد جدی با استخدام های غیرقانونی از مهم ترین شعارهای استاندار جدید استان بود که تا مدت ها نقل محافل بود و مردم خرسند از این رویکرد، منتظر اتفاقات خوب و اثربخش بودند.

استاندار در تازه ترین سخنان خود نیز از عزم جدی در برکناری مدیران قوم گرا که در استخدام های غیرقانونی دستی بر آتش داشتند، گفت و از عزل تعدادی از آنها در روزهای قبل و برکناری سایر مدیران اینچنینی در آینده نزدیک خبر داد.

اگرچه مدیرانی که تاکنون عزل شده اند به قوم گرایی و استخدام غیر قانونی شهره نبودند و همین امر کمی جای تأمل در سخنان دکتر احمدی باقی میگذارد!

بدون شک تغییرات از خانه خود استاندار یعنی استانداری باید آغاز شود، اگر استاندار مدیران زاویه دار با سخنانش که ید طولایی در استخدام های غیر قانونی و قوم گرایی دارند را نمی‌شناسد میتواند در این خصوص از رسانه ها کمک بگیرد و یا با کمی کنکاش و ارائه تلفنی برای مردم به خوبی از آنها آگاه شود.

البته بخشی از استخدام های غیرقانونی که حدود ۴۰۰ نفر آنها نیز منصوب به معاونین استاندار است توسط مدیرکل سابق تحول اداری و استخدامی به اطلاع استاندار رسید و ظاهراً پس از همین ماجرا آن مدیرکل از پستش کنار گذاشته شده است.

مردم منتظر برخورد قاطع استاندار با مدیران متخلف هستند، مدیرانی که به جای تلاش و هم افزایی برای توسعه استان در پستوی اقدامات قومیتی و فامیل گرایی مانده اند!

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۲ پاسخ به “افشاگری استاندار کهگیلویه و بویراحمد درباره مدیران برکنار شده”

  1. اصلاح طلب گفت:

    جناب استاندار محترم لطفا چرا آدرس اشتباهی میدی کدوم مدیران؟ مدیرانی که حق ایثارگران را ضایع نمودند کیا هستند چرا بیراهه میری آقای نوروزی ،گوهرگانی ….چقدر از فامیلهایشان را استخدام کردند حالا ترفیع گرفتند ولی شما میخوای آدرس اشتباه میدهید

  2. اقتدار گفت:

    جناب شما ازچی صحبت می نمایید برو سازمان جهاد کشاورزی ببین چه خبره آنوقت حرف بزن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *