آخرین اخبار

واکنش تاج گردون به حادثه طلافروشی

“غلامرضا تاج گردون” در پیامی با اظهار تاسف از این حادثه و کشته شدن دو شهروند شهردوگنبدان مرکز شهرستان گچساران از مسئولان امنیتی خواست برای شناسایی و دستگیری عاملین این حادثه تاسفبار اقدامات ویژه ای را در دستورکار قرار دهند. تاج گردون در این پیام آورده است: حمله مسلحانه همراه با جنایت از دست دادن دو […]

اشتراک گذاری
07 شهریور 1396
کد مطلب : 10902

“غلامرضا تاج گردون” در پیامی با اظهار تاسف از این حادثه و کشته شدن دو شهروند شهردوگنبدان مرکز شهرستان گچساران از مسئولان امنیتی خواست برای شناسایی و دستگیری عاملین این حادثه تاسفبار اقدامات ویژه ای را در دستورکار قرار دهند.
تاج گردون در این پیام آورده است:
حمله مسلحانه همراه با جنایت از دست دادن دو عزیز همشهری و محترم؛ اول امیدوارم مسئولان امنیتی شهرستان و استان کهگیلویه و بویراحمد در اسرع وقت نسبت به شناسایی عاملین جنایت اقدام و برخورد کنند و این لکه ننگ ناامنی در این قسمت از شهر را آسیب شناسی و برخورد کنند.
دوم به خانواده عزیز از دست رفته مان تسلیت عرض می کنم که همه مردم بخصوص قدیمی ها را اندوهگین کرد.
سالی یکی دو بار در مغازه خدمتش می رسیدم. اهل شوخی بود و مزاح و امسال نوروز هم که عید دیدنی خدمتش رسیدم گفت یه عکس یادگاری با هم بگیریم و گرفت. البته دو سه سالی بود که از یه درخواستی که داشت نگران بود و به نظرم شهرداری هم در حق و درخواستش تبعیض قائل میشد. به هر حال از بچگی چهره خوب شهرمان بود.
خدا رحمت کند

روز ششم شهریورماه حوالی ساعت 17 عصر یک مغازه طلافروشی در شهر دوگنبدان مرکز گچساران مورد دستبرد سارقان قرار گرفت که 2 نفر کشته و یک نفر مصدوم شدند. سارقان متواری شده اند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *