آخرین اخبار

درس ماندگار زینل زاده

  چند روز دیگر شهردار جدید دوگنبدان مشخص خواهد شد. این روزها هم بحث انتخاب شهردار دوگنبدان زیاد مورد بحث و تحلیل در فضای مجازی و رسانه ها قرار گرفته است و طی برخی گمانه زنی ها ظاهرا از میان اردلان زینل زاده و مسعود ظفری شهردار جدید انتخاب خواهد شد. اینکه کدام یک شهردار […]

اشتراک گذاری
29 مرداد 1396
کد مطلب : 10687

 

چند روز دیگر شهردار جدید دوگنبدان مشخص خواهد شد.

این روزها هم بحث انتخاب شهردار دوگنبدان زیاد مورد بحث و تحلیل در فضای مجازی و رسانه ها قرار گرفته است و طی برخی گمانه زنی ها ظاهرا از میان اردلان زینل زاده و مسعود ظفری شهردار جدید انتخاب خواهد شد.

اینکه کدام یک شهردار خواهد شد امری است که قانون در اختیار اعضای شورای شهر گذاشته است و هفت عضو شورای پنجم این امر را مشخص خواهند کرد.

اما شخصیت و برخورد اردلان زینل زاده طی این مدت دارای درس مهمی برای مدیران ما است.

در گفتگویی که با یکی از اعضای منتخب شورای پنجم دوگنبدان داشتم ،وی ابراز داشت که از روز بعد انتخابات ۲۹ اردیبهشت و مشخص شدن اعضای جدید تاکنون که حدود سه ماه می گذرد تاکنون مهندس زینل زاده حتی برای یکبار به اینجانب یا افراد دیگر در خصوص انتخاب شهردار جدید صحبتی نداشته است.

 

آری اردلان زنیل زاده برای ماندن التماس یا زدوبند نکرد و قطعا نخواهد کرد و این بر خلاف برخی مدیران ما است که برای پست گرفتن یا ابقاء حاضر به انجام کارهایی هستند که جالب نیست.

آری شهرداری که بخواهد برای پست گرفتن به خانه اعضای شورا برود یا التماس کند قطعا با وامدار کردن خود راه به جایی نخواهد برد و این بزرگترین نقطه ضعف خواهد بود.

 

اردلان زینل زاده برای ماندن باج و التماس نمی کند و این بزرگترین اعتماد به نفس و درسی است که می تواند سرلوحه باشد.

 

امید است اعضای منتخب با درایت و پرهیز از نگاه های شخصی و منفعتی در روز انتخاب بهترین گزینه ممکن را انتخاب نمایند تا مسیر صعودی توسعه شهر دچار درجا و عقب گرد نشود و اگر قرار است غیر از زینل زاده انتخاب شود کسی باشد که از هر جهت از وی قوی تر باشد و بتواند مدیریت سنگین و پرحاشیه شهرداری را به خوبی سکانداری کند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۲ پاسخ به “درس ماندگار زینل زاده”

  1. امید گفت:

    کسی که بخواد برای مردم کار انجام بده نباید وامدارباشه انشااله گذشت زمان ثابت خواهد که چه کسانی تصمیم گیرند شهردار خواهند بود همونای که به جرم اختلاص از شورای قبل اخراجشون کردند

  2. ناشناس گفت:

    از مطلب زدنتون توی سایت معلوم که چه اندیشه بسته ای دارید .دقیقا من تا بحال یک متن که نشان از درایت و بیطرفی در این سایت باشد ندید هر بچه ی 10 ساله می تواند از مطالب سایتتون بفهمد که چقد اندیشه بسته و بی منطقی دارید. اگر کامنتم نگذارید موردی نداره همین که سردبیر این سایت بخواند برای من کافی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *