آخرین اخبار

این بساط مسخره را جمع کنید و خودتان را اسباب خنده نکنید/اعتصاب غذا یا سفره های رنگی؟

 به قلم سید جواد فدائی روز گذشته در لینک ارسالی یکی از رسانه های استان بیانیه ای به نام شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان دیدم ابتدا فکر کردم درباره شهادت حسین گونه شهید مدافع حرم محسن حججی است و در کمال تعجب آن را باز نمودم ولی پس از دیدن تیتر آن خیالم راحت شد […]

اشتراک گذاری
27 مرداد 1396
کد مطلب : 10667

 به قلم سید جواد فدائی
روز گذشته در لینک ارسالی یکی از رسانه های استان بیانیه ای به نام شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان دیدم ابتدا فکر کردم درباره شهادت حسین گونه شهید مدافع حرم محسن حججی است و در کمال تعجب آن را باز نمودم ولی پس از دیدن تیتر آن خیالم راحت شد که اینها اینکاره نیستند و طبق معمول گرفتار خاله بازی های کودکانه خودشانند.
متن بیانیه را که درباره اعتصاب غذای چند ساعته یکی از فتنه گران بود خواندم و به نکات خنده دار و جالبی رسیدم.
در این بیانیه از برگزاری دادگاه قانون اساسی صحبت شده است . بله درست متوجه شده اید درباره همان قانون اساسی سخن به میان آورده اند که خود این محصور آن را بارها و بارها لگد مال نمود و حاضر به تمکین از آن نشد.
در قسمت دیگر بیانیه از پروژه ظالمانه حصر گفتند بدون اشاره به آشوب ظالمانه و فتنه ظالمانه و هزار ظلم دیگری که این جانیان فتنه گر در حق مردم روا داشته اند.
آمران و کاسبان حصر نیز واژه جدیدیست که با آن دهان منتقدان را میشکنند درست مثل واژه کاسبان تحریم که بعدها ثابت شد کاسبتر از خودشان در دوره های تحریم وجود ندارد ، اینبار نیز با اسم رفع حصر کاسبی راه انداخته و رای جمع کردند و به ریش طرفدارانشان خندیدند.
در این بیانیه خنده دار و مضحک از بازخواست حصر کنندگان برابر جهانیان نوشته اند.
بازخواست برای اجرای قانون در برابر کودتاچیان؟ برابر کدام جهانیان؟ همانان که در سال ۸۸ و قبل از آن در سال ۷۸ و قبل تر از آن در جنگ تحمیلی و در طول این سالها در تحریمها در کنار هم و برابر ملت ایران علنا به دشمنی پرداخته اند؟؟؟
حقوق شهروندی کلیدواژه دیگریست که درباره محصورین خائن از آن استفاده شده است اما نگفته اند جای این حقوق شهروندی در سال ۸۸ کجای ادبیات کودتاگران مزد بگیر آمریکا و عربستان بود؟ گفته اند محصورین دلسوز نظام !!! این چه دلسوز نظامیست که برای براندازی آن نظام با دشمنان قسم خورده اش دست به یکی شده بودند؟
دلسوزان نظامی که آتش زنندگان خیمه حسین را مردم خداجوی میخواند؟
این شورای هماهنگی تا کنون کجا بوده که برابر رفتار وقیحانه دشمنان و توهین های آمریکا و عربستان و تحریم های جدید ساکت بودند؟ چرا اصلاحات همیشه و در همه حال از ملت جداست و مطالبات سازمانی شان بر مطالبات ملی و مذهبی غلبه دارد و هیچگاه برابر تهدید ها و تحریم ها و توهین ها واکنشی ندارد؟
درباره عاقبت کار هشدار داده اند؟ با چه رویی نظام را تهدید میکنید؟ اصلا شما کی هستید که خط و نشان میکشید؟ خودتان را چند مَن حساب کرده اید ؟
نوشته اید دشمنان میخواهند از هر فرصتی علیه نظام استفاده کنند که کاملا درست است اما این فرصت را چه کسانی در اختیارشان قرار دادند؟ سال ۸۸ برای دشمنی که شما را سرمایه اسرائیل در ایران خواند کجا بودید؟ آن زمان که شما را شورای سیاستگذاری سرمایه های اسرائیل در ایران خواندند چرا اعلام برائت نکردید؟ اصلا حصر چرا باید برای دشمن فرصت باشد؟ فکر نمیکنید این اعترافیست برای ارتباط سران محصور فتنه با دشمن که حصرشان برای دشمن فرصتیست برای سواستفاده علیه نظام؟
از بازی باخت باخت گفته اید در صورتی که نه معنی بازی را میدانید نه فهم برد و باخت دارید همانگونه که در برجام برد بردتان را دیدیم باخت باختتان را نیز خواهیم دید.
فرموده اید حصر رفع شود تا عقلانیت و همدلی و اسلامیت و انسانیت نظام اثبات شود.
این حرفتان نیز چون سایر بندهای بیانیه تان مسخره بود چرا که آزاد کردن یک جانی و خائن و کودتاچی را نشان عقلانیت میدانید در حالی که اوج بی عقلیست نشان همدلی میدانید در حالی که عین نفاق است و نشان اسلامیت میدانید در حالی که اوج بی عدالتیست و البته آن را نشان انسانیت میدانید در صورتی که آزادی گرگ های بد سابقه ی بی حیا ظلم است به انسانیت.
از نمایندگان لیست امید درخواست کرده اید هم آنها که مانند بورس و مزایده با قیمت بالاتر وارد لیست فروشیِ امید شدند و معنی کاهو چینی و تخمه ژاپنی را نمیدانند و با دیدن یک زن فرنگی و البته دشمن آب از لب و لوچه شان آویزان شد و سر و دست میشکستند برای سلفی.
نوشته اید با رفع حصر دل مردم را شاد کنید ولی نگفته اید دل هشتاد میلیون ایرانی که در سال ۸۸ شکست چه میشود؟ تکلیف اشکها و خونهای ریخته شده چه میشود؟ نمازگزاران در آتش سوخته و جوانان پرپر شده را چه کسی پاسخگوست؟ پاسخ اشکهای مظلومانه رهبرمان را چه کسی خواهد داد؟ اصلا در تعاریف و ادبیات شما مردم یعنی چه؟
بهتر نیست سکوتتان را ادامه دهید و بیش از این خودتان را در معرض خنده عموم قرار ندهید؟
اعتصاب غذای شیختان نیز بیش از یک وعده دوام نیاورد و ایشان تنها از بعد از ناهار تا وقت شام غذایی نخورده اند درست مثل اعتصاب غذای نمایندگان مجلس ششم در رستورانهای شمال تهران و سفره های رنگی.
یا علی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *