آخرین اخبار

شورای جدید شهر یاسوج با من قهر هستند یا با مردم

شهردار یاسوج گفت: از روزی که اعضای جدید شورای محترم شهر یاسوج انتخاب شده‌اند تاکنون ۱۴ پروژه افتتاح شده که در هیچ کدام از آن‌ها شرکت نکرده‌اند که نمی‌دانم با ما قهر هستند و یا این که با مردم قهر هستند. محمد‌علی جاوید عصر امروز در مراسم بهره‌برداری از بوستان بزرگ غدیر اظهار کرد: در […]

اشتراک گذاری
17 مرداد 1396
کد مطلب : 10500

شهردار یاسوج گفت: از روزی که اعضای جدید شورای محترم شهر یاسوج انتخاب شده‌اند تاکنون ۱۴ پروژه افتتاح شده که در هیچ کدام از آن‌ها شرکت نکرده‌اند که نمی‌دانم با ما قهر هستند و یا این که با مردم قهر هستند.

محمد‌علی جاوید عصر امروز در مراسم بهره‌برداری از بوستان بزرگ غدیر اظهار کرد: در طول چهار سال توانستیم با همکاری همکاران خود چهارمین پارک بزرگ را در شهر یاسوج به بهره‌برداری برسانیم و دو پارک محله‌ای هم تا پایان شهریور ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

شهردار یاسوج افزود:کاش فضایی از سال ۹۲ می‌توانستیم فضای رسانه‌ای را به تصویر بکشیم که چه مشکلاتی در گذشته داشتیم که امروز بعد از ۴ سال ۶ پارک بزرگ را به بهره‌برداری می‌رسانیم و میزان پارک‌هایی که الان احداث کرده‌ایم ظرفیت یک شهر ۴۰۰ هزار نفری را دارد.

این مسوول در ادامه گفت: فلسفه پارک غدیر این بوده که سال ۹۲ از آبان ماه حدفاصل پل اول تا پل سوم این فضا را انجام دادیم که در گذشته محل ریختن نخاله‌های ساختمانی بود و معارضان زیادی هم داشتیم.

جاوید گفت: ۲ هزار و ۱۳۰ متر طول داد و ۲۵ هزار متر مربع فضای سبز و ۱۷۰۰ متر رینگ دوچرخه‌سواری داریم و ۲۸ چشمه دستشویی دارد و۹۵۰۰ متر پارکینگ دارد تمامی فضاهای شهربازی در پارک‌های مهرورزی و پارک ساحلی به آن انتقال داده می‌شود که ۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است و که یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان آن پرداخت شده و درصددیم بقیه را از طریق اسناد خزانه پرداخت کنیم.

وی گفت: از روزی که شوراهای محترم شهر یاسوج انتخاب شده‌اند تاکنون ۱۴ پروژه افتتاح شده که در هیچ کدام از آن‌ها شرکت نکرده‌اند که نمی‌دانم با ما قهر هستند و یا این که با مردم قهر هستند.

در ادامه سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به دغدغه شهردار یاسوج و موضوع مطرح شده اظهار کرد: انتخاباتی برگزار و اعضای جدید شورای شهر یاسوج از سوی مردم انتخاب شدند.

وی با بیان این‌که در استان با این اختلافات به هیچ جای نخواهیم رسید، از اعضای جدید شورای شهر یاسوج خواست که در افتتاح پروژه‌ها حضور پیدا کنند.

خادمی افزود: کارهای زیادی در استان داریم که دیگر جایی برای اختلافات نیست مردم و مسؤولان باید با هم همکاری کنند تا مشکلات و کمبودهای استان رفع شود.

وی در ادامه با بیان اینکه در این دولت در شهر یاسوج حدود ۴۰ هکتار احداث شده است، گفت: یک زمان در فلان دولت پارکی احداث شده است و هنوز از آن یاد می‌کنند و این در حالی است که در یاسوج و در دولت تدبیر و امید حدود ۴۰ هکتار پارک احداث شده است.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: امیدوارم تا ۱۲ شهریورماه که دوره چهارم مدیریت شهری به اتمام برسد شاهد مشارکت و حضور منتخبان دور پنجم در پروژه‌های افتتاحی شهرداری و برنامه‌های این نهاد عمومی باشیم.

خادمی با تاکید بر اینکه ساماندهی رودخانه بشار از روز اول جزو مهمترین دغدغه‌های بوده است عنوان کرد: طرح جامع ساماندهی حریم رودخانه بشار از بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج تا پل مختار تهیه شده و البته هنوز کارهای دیگری نیز دارد.

وی تصریح کرد: جمع کردن کارخانه‌های شن و ماسه حریم رودخانه بشار به یک قصه تبدیل شده بود که با مدیریت صحیح این مهم تا حدودی جمع شده و امیدوارم در آینده‌ای نچندان دور شاهد اتمام این پروژه باشیم.

خادمی با تقدیر از خدمات شهرداری یاسوج در دور چهارم افزود: در این دوره شاهد احداث پارک‌های خوبی از جمله چشمه نباتی، غدیر و لایت بوده‌ایم و حتی به خاطر دارم یک شب به همراه اعضای شورای تامین از محل کنونی پارک چشمه نباتی بازدید کردیم که صحنه‌های زجر آوری را دیدم که هنوز در ذهنم وجود دارد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *