آخرین اخبار

گزارشی از حرکت های جهادی شهرداری دوگنبدان

  شهردار دوگنبدان گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری تاکنون بیش از 350 هزار مترمربع از معابر لکه‌گیری و آسفالت شد. اردلان زینل زاده در بازدید از عملیات بهسازی مناطق مختلف دوگنبدان اظهار کرد: معابر شهری همواره در معرض تغییرات ناشی از عوامل مختلف است که این عوامل، منجر به پیدایش نقایص و خرابی […]

اشتراک گذاری
15 مرداد 1396
کد مطلب : 10411

 

شهردار دوگنبدان گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری تاکنون بیش از 350 هزار مترمربع از معابر لکه‌گیری و آسفالت شد.

اردلان زینل زاده در بازدید از عملیات بهسازی مناطق مختلف دوگنبدان اظهار کرد: معابر شهری همواره در معرض تغییرات ناشی از عوامل مختلف است که این عوامل، منجر به پیدایش نقایص و خرابی در روسازی و بروز ترک، چاله، تغییر شکل و دیگر انواع خرابی است و در نهایت موجب فرسوده شدن روسازی آسفالت می‌شود.

زینل زاده اظهار داشت: در راستای اقدامات گسترده و با هدف توسعه عمران شهری، بهبود تردد خودروها، ایمنی در تردد شهروندان و رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری، اقدامات لازم توسط واحد عمران این ناحیه صورت گرفته است.

وی با اشاره به لزوم انجام آسفالت جهت بهسازی معابر افزود: از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری تاکنون و با شناسایی نقاط آسیب‌دیده، بیش از 350 هزار متر‌مربع از کوچه‌ها، معابر و خیابان‌های محلات پانصد دستگاه، کوی کارکنان دولت،  108 دستگاه و رزمندگان بهسازی، ترمیم و آسفالت شده است.

شهردار دوگنبدان به زیر سازی و بیس ریزی محلات کلانشهر، انتهای شهرک معلم، بلوار دانشجو، کوی فرهنگیان شمالی و جنوبی به متراژ 200هزار متر مربع اشاره کرد.

زینل زاده همچنین تصریح کرد: عملیات آسفالت و لکه‌گیری معابر سایر محلات ادامه می‌یابد و با بازدیدهای صورت گرفته، آسفالت تمامی خیابان‌ها، کوچه‌ها و معابری که نیاز به ترمیم یا آسفالت کلی دارند، شناسایی و در اسرع وقت ترمیم و اصلاح می‌شود.

وی گفت: اولویت ما در آسفالت معابر، نقاطی است که عملیات زیر سازی و بیس ریزی انجام شده است و امیدواریم با انجام تعهدات خود در سال‌ جاری، بتوانیم موجبات رضایتمندی شهروندان را فراهم نماییم

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *