آخرین اخبار

نماینده دخالتی در انتخاب شهردار ندارد/در گچساران بي عدالتي بي داد مي كند

آقای “تاج گردون” تاکید کرده اند که دخالتی در انتخاب شهردار نخواهم داشت.
هم اكنون در سيستم اداري گچساران بي عدالتي و بحث قوميتي بي داد مي كند.

اشتراک گذاری
10 مرداد 1396
کد مطلب : 10153

منتخب پنجمين دوره شوراي شهر دوگنبدان تاكيد كرد: شهردار آينده این شهر مشخص نشده و در جلسات شوراي شهر به صورت مصداقي روي هيچ گزينه اي بحث نشده است.

“رمضان عباسي” گفت: تا كنون ١٢ نفر خود را براي شهرداري دوگنبدان مطرح كرده اند كه شانس چهار نفر از بقيه بيشتر است.

وي با بيان اينكه منتخبين شوراي شهر تاكنون جلسات زیادی را برگزار كرده اند، افزود: امتيازاتي را براي انتخاب شهردار در نظر گرفته ايم و هر شخصي بتواند بالاترين امتياز را كسب نمايد شهردار آينده دوگنبدان مي شود.

عباسي اظهار داشت: مردم داري و ارتباط با نماينده و مسئولين مهمترين فاكتور انتخاب شهردار آينده خواهد بود و قطعا كسي كه نتواند باعث ايجاد آرامش در شهر شود شانسي براي تصدي پست شهرداري ندارد.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا صحت دارد شما با ٣ نفر ديگر از اعضاي شوراي شهر هماهنگي داشته و قصد انتخاب شهردار با چهار رای از هفت رای را  داريد ؟گفت: اعضاي شوراي شهر به صورت هفت نفره تصميم ميگيرند و اينكه گفته مي شود ما يك تيم تشكيل داديم اصلا صحت ندارد و شايعه است.

منتخب مردم دوگنبدان در پنجمين دوره شوراي شهر افزود: اعضاي شوراي شهر با هم متحد هستند و قطعا بعد از انتخاب شهردار اگر اختلاف نظري هم وجود داشته باشد آن را كنار مي گذاريم تا خللي در پيشرفت و توسعه شهر ايجاد نشود.

عباسي تصريح كرد: تمام تلاش ما اين است كه نگراني فعلي كه مردم از شهرداري دارند را رفع كرده و گلايه ها را برطرف كنيم تا مردم مجددا با شهرداري آشتي نمايند.

وی افزود: منتخبین مردم در شورای شهر 2 یا سه جلسه با نماینده گچساران در مجلس شورای اسلامی داشته اند و آقای “تاج گردون” تاکید کرده اند که دخالتی در انتخاب شهردار نخواهم داشت.

وي با رد كردن بحث قوميتي در انتخاب شهردار گفت: ما دنبال برچيدن مباحث قوميتي هستيم ولي عده اي انگار به اين موضوع علاقه دارند و هم اكنون در سيستم اداري گچساران بي عدالتي و بحث قوميتي بي داد مي كند.

منتخب مردم دوگنبدان در پنج دوره شوراي شهر اظهار داشت: از مردم انتظار داريم تا به كساني كه به آنها راي داده اند  اعتماد كنند و مطمئن باشند شهرداري را انتخاب مي كنيم كه آرامش را به فضاي شهري برگرداند.

عباسي با انتقاد از برخي از رسانه هاي گچساران گفت : برخي از خبرنگاران در خصوص شوراي شهر و شهرداري به خاطره گويي مي پردازند و با طرح مطالبي درصدد ايجاد تنش در شورا هستند.

وي افزود: اگر قرار باشد در جلسات فقط بخنديم كه كاري درست نميشود تا بحث و تبادل نظر ايجاد نشود كارها پيش نميروند ولي برخي از خبرنگاران دنبال ايجاد جنجال هستند كه كار درستي نيست.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۲ پاسخ به “نماینده دخالتی در انتخاب شهردار ندارد/در گچساران بي عدالتي بي داد مي كند”

  1. پناه بر خدا گفت:

    احسنت واقعا الایک داره هااااا بی عدالتی در گچساران 100 در صدرصد هست

  2. وجدان گفت:

    در شرکت نفت مثل اب هم بی عدالتی میشه ولی چی میشه گفت ای خدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *