آخرین اخبار

اقدام شرم آور یک مدیر ارشد در کهگیلویه و بویراحمد

یک مدیر ارشد در استان کهگیلویه و بویراحمد با تشکیل حلقه “کسری” و همراهی برخی مدعیان خبرنگاری، اهداف خطرناک و خجالت‌آوری را دنبال می‌کند.

اشتراک گذاری
09 مرداد 1396
کد مطلب : 10133

شنیده‌های موثق حاکی از آن است که یک مدیر شهرستانی که اتفاقا در حوزه امنیتی و سیاسی نیز مسئولیت کلانی دارد با دعوت از خبرنگاران سردسیری در رستوران کسری یاسوج از آنها خواست تا به تقویت مدیران سردسیری و تضعیف مدیران گرمسیری بپردازند و ابایی از هیچ چیز نداشته باشند.

او گفته است که پشت چنین خبرنگارانی که به هر شیوه به این هدف کمک می‌کنند، خواهد ایستاد.

تفکرات قومیتی و منطقه‌ای این مدیر امنیتی در قرن ۲۱ در حالی است که کهگیلویه و بویراحمد برای خروج از این فرهنگ عشیره‌ای و تعصبات کور گرمسیری و سردسیری هزینه‌های بسیاری داده و از این دیدگاه متحجرانه آسیب‌های فراوانی دیده است.

حال این مدیر از بیت‌المال پول می‌گیرد تا از جایگاهی که دارد جامعه و فرهنگ آن را سال‌ها به عقب ببرد و زحمات دلسوزان را بر باد دهد.

او در ظاهر از خبرنگاران به عنوان قشری فرهیخته دعوت کرد تا این حرف‌های تأسف‌بار را به آن‌ها بزند اما آنهایی که در این رستوران برای شامی دور هم جمع شدند خبرنگاران واقعی نبودند چرا که هیچ خبرنگار فرهیخته و دلسوزی چنین حرف‌هایی را بر نمی‌تابد و گوش نخواهد داد.

تفکراتی گرمسیری و سردسیری دیگر منسوخ شده و تا حد زیادی در بین عامه مردم با گسترش ارتباطات سببی و نسبی کم‌رنگ ده اما برخی کوته‌فکران و برخی مدیران مریض همچنان بر این طبل توخالی می‌کوبند.

رسانه ها این موضوع را بیش از این پیگیری خواهند کرد تا یک مدیر بداند با این تفکرات نه تنها در مسئولیت امنیتی و سیاسی نمی‌تواند باشد بلکه در دولت تدبیر و امید با آن همه شعار و منشور حقوق بشر و برابری انسان‌ها نیز جایی نباید داشته باشد.ریواس جنوب

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *