آخرین اخبار

دو افتتاح برای یک شهربازی فرسوده/ دخالت معاون استاندار در کار شورای شهر

لطف‌الله موسوی فعال سیاسی اجتماعی طی نامه‌ای خطاب به پژمان نیک‌اقبالی معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد آورده است: به عنوان یک شهروند شهر باشت از اینکه برای یک شهر بازی خیلی کوچک به بهانه‌های محوطه سازی فضای سبز در طول چهارسال دو افتتاحیه برگزار شده و شما مدیر مستقیم این نوع طرحها هم هستید و […]

اشتراک گذاری
07 مرداد 1396
کد مطلب : 10044

لطف‌الله موسوی فعال سیاسی اجتماعی طی نامه‌ای خطاب به پژمان نیک‌اقبالی معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد آورده است: به عنوان یک شهروند شهر باشت از اینکه برای یک شهر بازی خیلی کوچک به بهانه‌های محوطه سازی فضای سبز در طول چهارسال دو افتتاحیه برگزار شده و شما مدیر مستقیم این نوع طرحها هم هستید و به شهرستان باشت تشریف آورده‌اید خوش آمد گفته و خوشحال و مسرورم.

اما یادآوری می‌کنم این شهر بازی در فروردین ۹۲ توسط بخش خصوصی و همین مسؤولان افتتاح شد.!

سؤال این است آیا شما معاونت عمرانی استاندار و مسؤول مستقیم نظارت بر این نوع طرحها و افتتاحیه‌ توجه کردید، شهربازی که امروز افتتاح شد بیشتر دستگاه‌های آن فرسوده و از رده خارج و فقط برای زیبایی نقاشی و رنگ‌کاری شده و تاکنون هم نتوانسته‌اند مجوزهای لازم را از ادارات ذی‌ربط به خصوص استاندارد و بیمه بگیرند.

آیا می‌دانید اگر خدای ناکرده فردا روزی برای یکی از فرزندان این شهرستان در این شهر بازی اتفاقی پیش بیاید چه کسی پاسخگو خواهد بود آیا از لحاظ وجدانی خود را می‌بخشید.؟

باید زودتر اقدام کرد علاج واقعه را قبل از وقوع کرد؛ امروز باید از نزدیک دستگاه‌های با قیمت‌های خیلی بالا را در این شهربازی از نزدیک دیده باشید که همگی به علت بی‌سلیقگی و سهل‌انگاری در حفظ و نگهداری آنها فرسوده و غیر قابل استفاده شده‌اند.

آیا این سرمایه مردم و بیت‌المال نیست؟ چرا بی‌تفاوت از کنار آن گذشتید و از مسؤولان علت را جویا نشدید.

چرا قبل از اینکه برای بار دوم شهر بازی را افتتاح کنید علت تعطیلی و راکد ماندن چند ساله شهر بازی را نپرسیدید آیا فقط دنبال افتتاحیه صرفا نمایشی بودید.

آیا اطلاع دارید با پولی که در این چند دوره تا الان صرف این شهربازی کوچک شده می‌توان و می‌شد بزرگترین شهربازی در جنوب کشور را راه‌اندازی کرد.

اما از همه مهمتر امروز در صحبت‌هایتان توصیه‌ای غیر معقول و غیر مسؤولانه به اعضای شورای شهر جدید داشتید که بیان آن از شما بعید بود.

آقای معاون محترم، بفرمایید در کجای قانون نظام جمهوری اسلامی ایران قید شده که شهردار باید همسو با دولت باشد آیا دموکراسی به این معنی است آیا مردم شورا انتخاب کرده‌اند که شما شهردار آن را انتخاب کنید مردم از شما مسؤولان یک قدم جلوتر هستند و با آگاهی کامل این افراد را به عنوان اعضای شورا انتخاب کرده‌اند.

هر شهرداری که با اکثریت رای این اعضا انتخاب شود مورد تایید مردم و همه خواهد بود . در در پایان توصیه امروز شما به شورای شهر باشت غیر معقولانه و خلاف قاعده و قانون و عرف بود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *