آخرین اخبار

افتتاح یک مرکز در گچساران توسط خواهر نماینده+تصاویر

رئیس اداره بهزیستی گچساران گفت: از سال گذشته تاکنون تعداد 13 گروه همیار در شهرستان گچساران تشکیل شده که از این تعداد 6 تعاونی در سالجاری به ثبت رسیده است.  سید مهران کشاورز در جمع خبرنگاران افزود: بهزیستی تا کنون در راستای خود کفایی بانوان بی سرپرست اقدامات ارزنده ای را انجام داده است. وی […]

اشتراک گذاری
04 مرداد 1396
کد مطلب : 9985
رئیس اداره بهزیستی گچساران گفت: از سال گذشته تاکنون تعداد 13 گروه همیار در شهرستان گچساران تشکیل شده که از این تعداد 6 تعاونی در سالجاری به ثبت رسیده است.

 سید مهران کشاورز در جمع خبرنگاران افزود: بهزیستی تا کنون در راستای خود کفایی بانوان بی سرپرست اقدامات ارزنده ای را انجام داده است.

وی بیان کرد: از سال گذشته تاکنون تعداد 13 گروه همیار در شهرستان گچساران تشکیل شده که از این تعداد 6 تعاونی در سالجاری به ثبت رسیده است.

رئیس اداره بهزیستی گچساران تصریح کرد: شرکت تعاونی چهره ‌آرای عسل به مناسبت هفته بهزیستی در این شهرستان افتتاح شد.

کشاورز عنوان کرد: این شرکت با تلاش هفت خانم بی ‌سرپرست و اعتباری بالغ بر 17 میلیون تومان که به وام بلاعوض از طرف بهزیستی برای تجهیز و خرید به انها پرداخت شد راه اندازی شده است.

وی گفت: این بانوان مهارت کافی در حرفه آرایشگری زنانه را کسب کرده و به صورت گروهی و در قالب شرکت تعاونی فعالیت می‌کنند.

رئیس اداره بهزیستی گچساران خاطر نشان کرد: گروه‌های چهار الی هفت نفره از زنان بی‌سرپرست و بد سرپرست که تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار دارند یک تعاونی تشکیل داده و ان را به ثبت رسانده و در حرفه ای که مهارت کافی دارند فعالیت می کنند.

کشاورز بیان کرد: این زنان بی‌سرپرست و بد سرپرست که در گروه همیار فعالیت می‌کنند در رشته‌های آرایشگری، نان پزی، ترشیجات، بسته بندی سبزیجات و لبنیات فعالیت می‌کنند.

وی اضافه کرد: مهم ‌ترین هدف ازتشکیل این گروه تلاش برای افزایش اعتماد به نفس و قدرت تصمیم‌ گیری و فراهم شدن زمینه‌های مساعدت ارتقا حس مشارکت پذیری و بازتوان اقتصادی مددجویان است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *