آخرین اخبار

اعلام برنامه بازی های هندبال نفت و گاز گچساران در جام قهرمانی باشگاه های جهان

فدراسیون بین المللی هندبال برنامه مسابقات جام قهرمانی باشگاههای جهان یا “سوپر گلوبه ۲۰۱۷” را اعلام کرد. در روز اول این رقابتها، ساعت ۱۶:۳۰ روز جمعه سوم شهریور در تالار مجلل الدحیل دوحه قطر، نفت و گاز گچساران نماینده هندبال آسیا و کشورمان مقابل ستارگان شگفتی ساز چند ملیتی واردار مقدونیه صف آرایی خواهد کرد. […]

اشتراک گذاری
31 تیر 1396
کد مطلب : 9924

فدراسیون بین المللی هندبال برنامه مسابقات جام قهرمانی باشگاههای جهان یا “سوپر گلوبه ۲۰۱۷” را اعلام کرد.

در روز اول این رقابتها، ساعت ۱۶:۳۰ روز جمعه سوم شهریور در تالار مجلل الدحیل دوحه قطر، نفت و گاز گچساران نماینده هندبال آسیا و کشورمان مقابل ستارگان شگفتی ساز چند ملیتی واردار مقدونیه صف آرایی خواهد کرد.

واردار که به غول کش باشگاههای اروپا معروف شده، امسال در اولین حضور خود در فینال و فینال جام باشگاههای اروپاشگفتی ساز شد و به ترتیب دو غول باشگاههای جهان اف سی بارسلونا و مونت پلیه فرانسه را هر کدام با اختلاف یک گل آنهم در ثانیه های پایانی شکست داده و قهرمان جام باشگاههای اروپا شده است.

 

طبق قرعه کشی و برنامه اعلام شده توسط فدراسیون بین المللی هندبال، ۸ باشگاه منتخب پنج قاره جهان در اولین روز رقابتها مستقیما دیدارهای یکچهارم نهایی را برگزار خواهند کرد تا برندگان این دیدارها به دو بازی نیمه نهایی در پنجم شهریور و بازنده ها به دو دیدار رده بندی در چهارم شهریور بروند.

برنده دیدار نفت و گاز گچساران مقابل واردار مقدونیه در نیمه نهایی با برنده دیدار اف سی بارسلونا مقابل اسپرانس اسپورتیف تونس (نماینده افریقا) برای صعود به فینال و رقابت برای کسب جام و جایزه بزرگ رقابتها دیدار نیمه نهایی را برگزار خواهند کرد ضمن اینکه بازنده های این دو دیدار هم برای کسب مقامهای پنجم تا هشتم به مصاف یکدیگر میروند.

 

چهار دیدار یکچهارم نهایی جام قهرمانی باشگاههای جهان “سوپر گلوبه ۲۰۱۷” به ترتیب زیر قرعه کشی شده اند:
(ساعتها به وقت ایران است)

جمعه سوم شهریور ۱۳۹۶
ساعت ۱۴:۳۰
اف سی بارسلونا (اسپانیا) با وایلد کارت-
اسپرانس اسپورتیف (تونس) نماینده آفریقا

ساعت ۱۶:۳۰
واردار اسکوپیه (مقدونیه) قهرمان اروپا-
نفت و گاز گچساران (ایران) نماینده قاره آسیا

ساعت ۱۸:۳۰
فوکسه برلین (آلمان) قهرمان دوره قبل-
پینهایروس اسپورت (برزیل) نماینده قاره آمریکا

ساعت ۲۰:۳۰
السد (قطر) میزبان افتخاری جام-
دانشگاه سیدنی (استرالیا) قهرمان اقیانوسیه

نگاهی به ترکیب واردار مقدونیه،
قهرمان اروپا در جام باشگاههای جهان

صف ستارگان نفت و گاز گچساران برابر تیمی در اندازه منتخب جهان!

اسپانیا،کرواسی،روسیه، اسلوونی، صربستان، لتونی، مونته نگرو، برزیل و مقدونیه شمار ملیتهای ستارگان حاضر در تیم رقیب نماینده هندبال ایران و آسیا در جام قهرمانی هندبال باشگاههای جهان در قطر است.

شاگردان رائول گونزالس مربی باهوش و جوان اسپانیایی واردار اسکوپیه امسال در اولین حضور طوفانی خود در مرحله نهایی جام باشگاههای اروپا در میان ١٨ يار خود، نامهای بزرگی از هندبال جهان را برای دیدار با گچساران و با هدف خلق یک شگفتی دیگر در هندبال به قطر خواهد آورد.

آرپاد استربیک رویایی دروازه بان ۲ متری تیم ملی اسپانیا ??، لوکا سیندریچ، ایگور کاراچیچ و ایوان چوپیچ ملی پوشان کرواسی ??، خوآن کانه لاس بغل چپ و خورخه ماکه دا بغل راست اسپانیایی?? که هر دو جزو بهترین گلزنان فعلی جهان هستند، تیمور دیبیروف گوش چپ گلزن و دانیل شیشکاروف گوش راست روسیه ?? تنها گلچینی از تیمی هستند که از ۱۸ بازیکن خود تنها دو یار از تیم ملی مقدونیه را در گارد آتشین خود دارند!

در مقابل قهرمان اروپا، نفت و گاز گچساران بدون بازیکن خارجی (تا این لحظه) با ترکیبی از یاران جدید ملی پوش ایران و یاران فصل پیش خود به مصاف حریف قدر خواهند رفت.

هندبال دوستان کشورمان از امروز قطعأ در تب و تاب دیدار تماشایی یاران مهدی آزاد منجیری مربی گچساران در مقابل واردار مقدونیه روزشماری خواهند کرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *