آخرین اخبار

انتقاد جمعی از تولیدکنندگان و تعمیرکاران اداوات ماشین سنگین به مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران

مدیر عامل  محترم  شرکت بهره بهرداری نفت و گاز گچساران جناب مهندس صیدالی با سلام و تحیت یکی از اهداف بلند بعثت انبیاء محقق نمودن عدالت و ادای حق مردم در جامعه بشری بود. در اسلام نیز بیشترین توجه به حق‌الناس شده است بطوریکه حق‌الناس مقدم بر حق الله قرار گرفته شده است. حضرت علی […]

اشتراک گذاری
29 تیر 1396
کد مطلب : 9872

مدیر عامل  محترم  شرکت بهره بهرداری نفت و گاز گچساران

جناب مهندس صیدالی
با سلام و تحیت

یکی از اهداف بلند بعثت انبیاء محقق نمودن عدالت و ادای حق مردم در جامعه بشری بود. در اسلام نیز بیشترین توجه به حق‌الناس شده است بطوریکه حق‌الناس مقدم بر حق الله قرار گرفته شده است. حضرت علی علیه‌السلام در این زمینه می‌فرماید : «جَعَلَ اللَّهُ سُبْحَانَهُ حُقُوقَ عِبَادِهِ مُقَدِّمَةً لِحُقُوقِهِ [عَلَی حُقُوقِهِ] فَمَنْ قَامَ به حقوقِ عِبَادِ اللَّهِ کَانَ ذَلِکَ مُؤَدِّیاً إِلَی الْقِیَامِ به حقوقِ اللَّه» (۱)؛ خداوند حقوق بندگانش را مقدم بر حقوق خود قرار داده وکسی که حقوق بندگانش را رعایت کند حقوق الهی را نیز رعایت خواهد کرد.

این حدیث از آن جهت  ذکر گردید تا باب صحبت را برای اینجانبان بعنوان بخشی از فعالین اقتصادی شهرمان باز کرده باشیم، آری کسانی که مظلوم ترین قشر این شهرستان هستند، چرا که دود و گرما و آلودگی را تحمل میکنند به هوای اینکه اینجا یک شهر نفتی و دارای منابع عظیم و فراوان، حتی‌الامکان چرخه اقتصادیش نسبت به دیگر نقاط با تکیه بر نفتش روانتر میچرخد، آری چرخ اقتصادش میچرخد اما نه برای آنان که در این شهرستان سکنی گزیده اند بلکه برای شهرستان هایی که نان نامشان را میخورند.

چرا باید کارها و تعمیرات دستگاهها و خودرو های شرکت نفت گچساران جهت بازسازی و مرمت به شهرستانهای دیگر برده شود، در حالی که فرزندان همین خاک با هزینه کمتر اغراق نیست اگر بگوییم خدمات بهتر، وامکان دسترسی میسر تر و از هر لحاظ به آن بنگریم،یک سر و گردن بالاتر انجام میدهند، مگر درآمد زایی یک شهر از کجا تامین میشود، چرا نباید پول نفت و گاز در شهر خودمان هزینه شود؟
نکته جالب اینجاست در پاسخ به این سوال آقایانی که فراموش کرده‌اند صندلی که به آن تکیه داده اند آنقدر مقدس است که همه ما میدانیم چه بهایی در برابرش پرداخت کرده آیم، میگویند ؛ما هر کجا میل داشته باشیم کار را میفرستیم…؟ آیا میل به تشخیص اینکه ریاست فلان اداره است یا……سوال ما این است مبنای تشخیص چیست؟

لطفاً مبنایتان را بگویید تا ما فعالین اقتصادی این شهر بیش از این آسیب نبینیم، شایدم حتما باید از اسامی آن شهرها برای کارگاه هایمان استفاده کنیم تا بلکه به کام شما خوش آید یا شاید هم باید فلان رییس فلان قسمت سفارش کند.

جناب آقای صیدالی مدیر عامل محترم و جناب آقایرهام عباسی سرپرست محترم ترابری شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران  شما فرزند این آب و خاک هستید، اجازه ندهید حق فرزندان این خاک بر گردنتان بیفتد.

 

با تشکر

جمعی از تعمیرکاران اداوات ماشین سنگین(تولید کنندگان انواع تریلر،کفی و کمرشکن)

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *