آخرین اخبار

“نامه به صیدالی،فرار به جلو”

مصطفی جوزانی قلمی بر روی کاغذ برای نگاشتن نبرده ایم. نامه نوشتن ها را بنگرید. قسمتی از نامه تاجگردون به امین محمدی مدیرعامل وقت نفت و گاز. وجود تبعیض در جذب نیروها در طرح و پروژه‌های درون شهرستان و همچنین ادارات شهرستان؛ بالأخص شرکت نفت گچساران که متأسفانه علیرغم تمام تلاش صورت گرفته در گذشته […]

اشتراک گذاری
19 تیر 1396
کد مطلب : 9743

مصطفی جوزانی

قلمی بر روی کاغذ برای نگاشتن نبرده ایم.
نامه نوشتن ها را بنگرید.

قسمتی از نامه تاجگردون به امین محمدی مدیرعامل وقت نفت و گاز.
وجود تبعیض در جذب نیروها در طرح و پروژه‌های درون شهرستان و همچنین ادارات شهرستان؛ بالأخص شرکت نفت گچساران که متأسفانه علیرغم تمام تلاش صورت گرفته در گذشته همچنان بوی تبعیض احساس می‌شود.

 

جوابیه امین محمدی استخدام نیرو در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران براساس بخشنامه وزارت نفت انجام می‌گیرد.

 

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر مجوزی برای استخدام نیرو در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران نداریم و در صورت صدور مجوز اقدام به استخدام می‌کنیم.

 

مدیرعامل وقت شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: ما هیچ گونه جذبی چه به صورت قانونی و غیرقانونی اخیرا در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران نداشته‌ایم.

 

محمدی تصریح کرد: جذب غیرقانونی نیرو در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران صحت ندارد و ما اکنون مجوزی برای استخدام نداریم.

 

_حال فرار به جلوهای همیشگی نماینده، در بحث کلیشه جذب نیرو در شرکت نفت و ساده انگاشتن مردم، قضاوتش با وجدانهای بیدار نه تعصبات کور.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *