آخرین اخبار

سپاه را تنها نگذارید

سپاه قسم خورده است و تا پای جان ایستاده است اما انتظار داریم اگر آمریکا سپاه را تهدید می‌کند شما حمایت کنید و بچه‌های سپاه را تنها نگذارید.

اشتراک گذاری
16 تیر 1396
کد مطلب : 9721

سیدنصرت الله حسینی پور از فرماندهان جبهه مقاومت در آیین شبی با شهدای مدافع حرم که در مسجد شهیدان گچساران برگزار شد ،با اشاره به اینکه چرا آمریکا و عربستان آن قدر هزینه می‌کنند و چرا سازمان ملل خاموش است،گفت:ما بعد از صدام با ملت عراق دست برادری داده‌ایم و امروز در اربعین به اهدافمان رسیدیم.

 

وی افزود: صدامی که خود را رهبر جهان عرب می‌دانست با حقارت رفت واین همان صدامی بود که آمریکا از او حمایت می‌کرد،آمریکایی‌ها بعد از صدام به ناچار به سراغ طالبان رفتند و احمد شاه مسعود را از صحنه خارج کردند.

 

این رزمنده دوران دفاع مقدس تصریح کرد: امروز طالبان در کجا قرار گرفته‌اند، بعد از آن القاعده را به وجود آوردند و به دنبال سازماندهی بودند اما امروز القاعده در کجا قرار گرفته است.

 

حسینی پور بیان کرد: دشمنان ایران اسلامی هر چه تلاش کردند نتوانستند به اهدافشان برسند و یادتان نرفته که فرزندان ایران چگونه ریگی را با حقارت از آسمان به زمین نشاندند.

 

 

وی اظهارکرد: آیا امروز با سپاه باید اینگونه رفتار شود و آیا شما به اقتدار نیروهای نظامیتان افتخار نمی‌کنید که چگونه بهپاد آر کی یو ۵۷ را به زمین نشاندند، اگر تاریخ من و امثال من تمام شده است چرا ما را به مراسماتتان دعوت می‌کنید.

حسینی پور گفت:آمریکایی‌ها بعد از القاعده داعش را به وجود آوردند تا به اهداف خود برسند و داعش تا جایی که شهر سنی‌نشین بود خوب آمده بودند و همین که به اولین شهر شعیه نشین رسیدند ۶ ماه در پشت دروازه‌های شهر ماندند.

 

این جانباز مدافع حرم افزود: آنها پایگاه هوایی عراق را گرفتند و یک هزار و ۷۰۰ جوان شعیه را سر بریدند اما مردم شعیه با صبر و شکیبایی و رهنمودهای رهبری و آیت‌الله سیستانی صبر کردند چرا که می‌دانستند هدف بزرگ آنها اختلاف و فتنه بین شیعه و سنی است.

 

حسینی پور گفت: در حال حاضر داعش و النصره در چه وضعیتی هستند آنها جنگ را در سوریه آغاز کرده و به دنبال این بودند که بشار اسد را ساقط کنند به گونه‌ای که بشار اسد نیز کار را تمام شده می‌دانست.

 

وی بیان کرد: در همان حال که آنها تا کنار ساختمان بشار اسد رسیده بودند و آرپی جی آنها به ساختمان بشار اسد نیز اصابت می‌کرد مستشاران از ایران به سوریه رفتند و حاج حسین همدانی به بشار اسد گفت: تو فقط ۴۸ ساعت بمان و ما موفق شدیم ظرف ۴۸ ساعت داعش را بیرون کنیم و طومار آنها را پیچیدیم و بعد از آن یاران حاج قاسم نیز به جمع ما نیز ملحق شدند.

حسینی پور اظهار کرد: آن گروهی را که به عنوان داعش درست کرده بودند حرفه‌ای‌ترین جنایتکارها بودند که برای کشورهای خودشان مزاحم بودند و آنها غافل از این بودند که ما به درون آنها نفوذ خواهیم کرد و نگذاشتیم داعش و النصره به اهداف خود برسند و این یعنی خفت دشمنان ایران اسلامی است.

 

وی ادامه داد: نه فقط ترامپ بلکه ۶ رئیس جمهور قبل از او هر کدام آمدند ایران را تهدید کردند و ازاینجا به ترامپ پیام می‌دهیم کور خوانده‌ای بهتر است بروی به زلف‌هایت برسی و به گاوت علف دهی. آمریکا برای ایران رجزخوانی می‌کنددرحالی که آنها ۱۴ سال در افغانستان مشغول جنگ هستند.

 

این فرمانده جبهه مقاومت افزود: در مجلس سنای آمریکا در مورد سپاه قطعنامه می‌نویسندو در قطعنامه آنها آمده است اموال فرماندهان سپاه را توقیف کنند و از این تریبون اعلام می‌کنم اموال فرماندهان سپاه و تمام پاسداران جان آنها است و ما هر روز قوی‌تر از دیروزمان می‌شویم.

حسینی پور ادامه داد: امروز ناراحت می‌شویم برخی‌ها درمورد قطعنامه‌ای که نوشته شده است ساکت شده‌اند،ما هر چه باشیم فدایی ملتمان هستیم وامروز ما فقط نگرانی بیکاری جوانان و تعطیلی تاسیساتمان هستیم،ما با همین تحریم‌ها به اوج رسیده‌ایم و در حال حاضر ۱۰ هزار موشک آماده شلیک داریم.

 

وی بیان کرد: امروز مشاهده کنید رژیم صهیونیستی در چه نقطه‌ای قرار گرفته است آنها تنها یک راه زمینی دارند و تمام اطراف کشور خود را دیوار و خندق حفر کرده‌اند وامروزنیز شورای همکاری خلیج فارس در حال فروپاشی است و مشاهده می‌کنیم عربستان در حال تنها شدن است.

 

حسینی پور در پایان تاکید کرد: سپاه قسم خورده است و تا پای جان ایستاده است اما انتظار داریم اگر آمریکا سپاه را تهدید می‌کند شما حمایت کنید و بچه‌های سپاه را تنها نگذارید.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *