آخرین اخبار

واکنش رئیس شورای هماهنگی ستاد روحانی در باره استاندار آینده کهگیلویه و بویراحمد

رئیس شورای هماهنگی‌ستادهای انتخاباتی روحانی در کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که ابقاء یا برکناری استاندار این استان به تغییر وزیر کشور بستگی دارد.

اشتراک گذاری
28 خرداد 1396
کد مطلب : 9581

رئیس شورای هماهنگی‌ستادهای انتخاباتی روحانی در کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که ابقاء یا برکناری استاندار این استان به تغییر وزیر کشور بستگی دارد.

مهرداد باقری با بیان اینکه تغییرات مدیریتی در کشور امری عادی است گفت: در خصوص ابقاء یا برکناری خادمی استاندار فعلی این استان اطلاعی ندارم.

وی اظهار داشت: تاکنون از سوی ستاد مرکزی دکتر روحانی در خصوص رفتن یا ماندن استاندار از ما نظر خواهی صورت نگرفته است.

این فعال سیاسی با بیان اینکه دیدگاه ما بر مصالح و توسعه استان است ادامه داد: در صورت تغییر مدیریت کلان استان، اولویت اصلی شخص جایگزین باید توسعه استان باشد.

باقری با تاکید بر اینکه جایگاه نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در انتصاب استاندار کارآمد موثر خواهد بود، افزود: در صورتی که تصمیم بر تغییر استاندار فعلی و انتصاب استاندار جدید باشد امیدواریم شخص جایگزین فقط به فکر توسعه استان باشد.

رئیس سابق ستاد روحانی در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه در سال های اخیر مسائل جناحی و قومی قبیله ای دلیل اصلی توسعه نیافتگی این استان بوده است، گفت: این روند باید در دولت دوازدهم در کهگیلویه و بویراحمد تغییر کند.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای انتخاباتی روحانی با اشاره به خدمات دولت یازدهم در کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: سیاست توسعه این استان در ۴ سال گذشته چندان ملموس نبوده و به چشم نمی‌آید.

وی با تاکید بر اینکه شاید دلیل توسعه نیافتگی استان در دولت یازدهم کمبود منابع مالی بوده است، افزود: در دولت آینده با تلاش نمایندگان استان و همه مسئولین استانی که در بدنه این دولت قرار می‌گیرند این نقیصه نیز برطرف شود.

این فعال سیاسی حامی روحانی با بیان اینکه تغییرات مدیریتی در دولت آینده باید بدور از سیاسی بازی صورت گیرد گفت: استاندار آینده استان چه بومی باشد و چه غیربومی باید تنها هدفش توسعه استان باشد.

رئیس پیشین ستاد انتخابات مردمی روحانی در استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد : استاندار آینده استان باید شخصی باشد که علاوه بر داشتن قدرت اجرایی بالا مورد قبول تمام اعضاء ستاد باشد.

باقری با بیان اینکه استاندار آینده باید از حاشیه سازی بپرهیزد گفت: شخصی که عهده دار مدیریت کلان استان می شود باید قدرت چانه زنی بالایی در دولت داشته باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: در این انتخابات همه اعضا ستاد با تمام تلاش سعی بر کسب آراء بیشتر از مردم به نفع دکتر روحانی را داشتند.

وی با اشاره به انتخابات پیشین ریاست جمهوری در این استان گفت: در انتخابات دور یازدهم ریاست جمهوری با وجود ناشناخته بودن دکتر روحانی توانستیم با تلاش همه اعضا ستاد رای بالایی به نفع خود کسب کنیم.

این فعال سیاسی تاکید کرد که باید دلیل شکست از رقیب در برخی شهرستان های استان در انتخابات ۲۹ اردیبهشت آسیب شناسی شود.

باقری با بیان اینکه دلیل این امر کوتاهی اعضا ستاد دکتر روحانی در این استان نبوده است افزود : تمامی اعضا ستاد باید در نشستی با اصحاب رسانه عملکرد خود را ارائه کرده تا دلیل این امر به اطلاع مردم رسانده شود.

وی وعده های یارانه ای رقیب را در این امر بی‌تاثیر عنوان کرد و گفت: مردم ما به هیچ وجه فریب چنین وعده هایی را نخواهند خورد.

این فعال سیاسی مردم کهگیلویه و بویراحمد را مردمی آگاه و فرهیخته عنوان کرد و افزود: تمامی فرهیختگان حامی دکتر روحانی در استان باید با آسیب شناسی درست این موضوع از تکرار مجدد آن در انتخابات آینده جلوگیری کنند.

وی در پایان تاکید کرد که همه ما باید هدف اصلی و نهایی مان توسعه و پیشرفت استان و برطرف کردن معضل بیکاری در کهگیلویه و بویراحمد باشد.(ایلنا)

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *