آخرین اخبار

نامه ای به نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مورد وضعیت بحرانی دانش آموزان یک روستا + تصویر

سعید رحمانی اصل وکیل پایه یک دادگستری در نامه ای خطاب به نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی آورد:

اشتراک گذاری
17 خرداد 1396
کد مطلب : 9452

سعید رحمانی اصل وکیل پایه یک دادگستری در نامه ای خطاب به نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی آورد:

مجمع محترم نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد
با سلام ؛
ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه پرخیر و برکت و با آرزوی توفیق روزافزون و سربلندی برای تمامی خدمتگزاران صدیق در سرتاسر ایران عزیز ، حسب احساس تکلیفی که پس از آگاهی از یک موضوع حزن انگیز به وجود آمد این مرقومه را خدمتتان به رشته تحریر در آوردم .
در طی روزهای اخیر مطلبی در یکی از رسانه های محلی استان پیرامون شرایط تحصیلی چند نفر از فرزندان معصوم استان خودمان در شرایط فوق العاده سخت مطالعه نمودم که بی شک خاطر هر انسانی را آزرده می نماید .
آنگونه که از ظواهر امر پیداست این دانش آموزان برای ادامه تحصیل می بایست هر روز خود را به روستای انجو از توابع بخش مرکزی شهرستان لردگان استان چهارمحال و بختیاری برسانند و در حدفاصل این دو روستا رودخانه ای خروشان و مواج وجود دارد و به دلیل اینکه هیچ پلی وجود ندارد ناگزیر می بایست از وسیله ای به نام ( جره ) برای عبور و مرور استفاده نمایند و در میان آسمان و زمین معلق بمانند و با هزاران بیم و امید و با ترس از پاره شدن احتمالی طناب و سقوط در این رودخانه خروشان ، رسیدن به آن سوی آب را بزرگترین و شیرین ترین لحظه خوب کودکانه و معصومانه زندگی خویش بدانند .
امیدوارم که پیش داوریهای رایج نسبت به این نامه را مدنظر قرار ندهید ، چراکه بر این اعتقادم تصویر این کودکان مهر تاییدی بر محکومیت همه ما در پیشگاه خداوند متعال و مردم این دیار خواهد بود ، زیرا با گذشت این همه سال از انقلاب اسلامی هنوز هم رنگ محرومیت بر چهره ما این چنین خودنمایی می کند .
بنابراین از شما عالیجنابان به عنوان مجمع نمایندگان استان عاجزانه تقاضامندم که با تحقیق و بررسی کامل موضوع و قبل از روی دادن هر اتفاق فاجعه آمیزی که می تواند تبدیل به لکه ننگی بر دامان همه ما شود نسبت به پیگیری و حل این مشکل اقدام فوری و لازم را به عمل آورید و نتیجه را نیز به مردم عزیز استان اطلاع دهید ، تا اگر بنا بر این باشد که ایمن سازی و حل مشکل موجود در پیچ و خم های اداری معطل و بلاتکلیف بماند از طریق سازمان های مردم نهاد و دوستان و علاقه مندان نسبت به بحث ایمن سازی اقدامات لازم را داوطلبانه انجام دهیم .
انتظار و امید است که این نامه از سوی مسوولان مربوطه پس از بررسی اصل موضوع در عمل پاسخ داده شود و گرنه ما تکلیف خویش را در این خصوص خوب می دانیم و آمادگی جهت عمل بدان را نیز داریم .

سعید رحمانی اصل
17/3/96

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *