آخرین اخبار

لبخند تاجگردون نمادی از آتش به اختیار

  درصبحی که با زنگ مجلس نمایندگان ملت رفتند تابرکرسی های اقتدار وبزرگی نظام تکیه زنندوروزی دیگر در تاریخ انقلاب ،برگ زرین آغاز به کار خانه ملت در نظام جمهوری اسلامی ایران را به ثبت رسانند،گروه خود خوانده داعش با سلاح عجز،ناتوانی وفقر هویتی خود سعی در مخدوش نمودن این برگ نوشته زرین تاریخ نمود. […]

اشتراک گذاری
15 خرداد 1396
کد مطلب : 9489

 

درصبحی که با زنگ مجلس نمایندگان ملت رفتند تابرکرسی های اقتدار وبزرگی نظام تکیه زنندوروزی دیگر در تاریخ انقلاب ،برگ زرین آغاز به کار خانه ملت در نظام جمهوری اسلامی ایران را به ثبت رسانند،گروه خود خوانده داعش با سلاح عجز،ناتوانی وفقر هویتی خود سعی در مخدوش نمودن این برگ نوشته زرین تاریخ نمود.
سخن در خصوص ماهیت داعش واهداف شکست خورده آن بسیار است ولی اکنون قصدورودبه واکاوی آن رانداریم.
می خواهم با کسانی سخن بگویم که برسفره انقلاب درکنارهم نشسته اند ونان خمینی کبیر(ره) را می خورند ولی به شکرانه آن دست به سوی پروردگار بلندنمی کنند.
همه کسانی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حال خدمت هستند،همنشین این سفره به شمار می آیند ،ولی چرا در بزنگاهی که عده ای منافق قصد دست درازی به این سفره رادارند به یک باره، چشمانمان را بیرون از حلقه انداخته وبه دنبال برچسب شاندن برهمسفره هایمان هستيم.
ماایرانی هستیم ،مردان وزنانی درتاریخ لقب گرفته ایم که حتی بافکرتجاوزهم میانه ای ندارند،مااز تبار مردان زنانی در تاریخ هستیم که دراوج دهه های تبلور انقلاب درسالهای آغازین،اتحادمان مشت های عده ای منافق را به دهانشان چنان برگرداندیم،که در نطفه صداهای بی وزن آنان خاموش شد.
حال برماچه گذشته است که برای یک هم وطن،یک بسیجی،یک برادرشهید،یک نخبه ویک خدمت گذاربه ملت اینچنین در چنین شرایط حساس که مردمک چشمان معاندان نظام به جغرافیای نظام ما تنگ شده است،بی مهابالباس رزم باادبیات رابه تن می کنیم.
مگررهبری دربیانات خودبا دانشجویان فرمان آتش در اختیاررا صادرنفرمودند،این فرمان به منظور مقابله با نفوذ افکار وعقایدی در جمهوری اسلامی ایران صادر شدکه قصد تخریب علیه خدمتگذاران وپایه های نظام رادارند.
درلحظاتی که حمله داعش به مجلس آغاز شد،ورویایی دست نیافتنی داعشیان از توقف روند حرکت مجلس کلیدخورد،نماینده مردم گچساران وباشت باردیگر برپاسداری از اصل امنیت درنظام ،پای فشردوبا شایستگی تمام در حرکتی هوشمندانه تفسیرفرمان مریدخودمقام معظم رهبری در واژه آتش به اختیار را با مخابره تصویر خندان وتوام با آرامش خود دراوج حملات داعشیان درمجلس ایران ،برای جهانیان ومعاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به نمایش گذارد.
دراروپا وقتی در 22مارس مقارن با چهارشنبه دوم فرودین 1396راننده ای با ماشین کرایه ای،خود رابه عابران اطراف محل ساختمان بریتانیا در وست مینسترلندن می کوبدوبا جان بیش از 44تن بازی می کند،علاوه بررعب ووحشتی که در آن کشور حکم فرما می شود، همه مردم آن منطقه براساس گزارش خبرگزاری های وقت بین الملی ،ساعت ها حتی از نزدیکی آن محل عبور نمی کردندولی درمجلس ما گروهی سرتا پامسلح از گروهی انسان نما، به نام داعش ،برای تعرض به نمایندگان ملت وارد یکی از ساختمان های مجلس می شوند وبه فرموده رهبری شروع به ترقه پرانی می کنند،آنگاه نمایندگان ما با اقتدارناشی از بالابودن درصد امنیت در مجلس ،وبرای دادن پیام ناکامی به داعش وداعشیان با ارسال تصاویری خندان ،شکست اهداف این حمله که همان توقف مجلس وایجادرعب ووحشت بود رابه جهان مخابره می کنند ودرقبال نگاهی ارزشی،به این حرکت،برعکس آن را مورد حمله باالفاظ وادبیاتی وحدت شکن قرار می دهند .
بیایم وارث اتحاددرروزهای حساس انقلاب برای فرزندان آینده این مرز وبوم باشیم،بیایم حال که داعشیان پس از یکصد حمله شکست خورده از سرویس های امنیتی واطلاعاتی وسربازان گمنام امام عصر(عج) در ایران اسلامی خودرا بازنده یافتند، رفتار شجاعانه ودرس آموز نمایندگان خانه ملت که در اوج حملات کوربا به شهادت رساندن جمعی از مردم مظلوم وبی گناه ماهمراه بود،با لبخند امنیت وپیروزی ازاین حمله شکست خورده ،آن را با برآشتفتگی های سیاسی ،جناحی وبا تریبون آزادی نظام، خالی از وزن فریادنزنیم.
درچهارشنبه 17مرداد،هرآنکس که درلباس نظام بود،چه آنانکه خون نثار کردندوچه آنانکه درخانه ملت قدبرافراشته ایستاندتا چرخ اقتدارایران بیش ازپیش به خودسرعت گیرد،لبخندپیروزی اقتدار برچهره ایران رانشاندند.
پس همه باهم برای بزرگ ماندن ایران،برای اقتدارایران،برای امنیت ایران با لبخندبه سنگرشهادت خواهیم رفت وصدای پیرانقلابمان خمینی کبیر(ره) وفرزندخلف ایشان سیدعلی راآنچنان در گوش جهانیان خواهیم سرود که،کوک ناکوک دنیا راکوک سازیم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *