آخرین اخبار

درخواست تاجگردون از رئیس‌جمهور برای لغو ممنوع‌التصویری رئیس دولت اصلاحات

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس نهم گفت: موضوع ممنوع‌التصویری در حوزه اختیارات نمایندگان نیست.

اشتراک گذاری
05 فروردین 1396
کد مطلب : 8660

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس نهم گفت: موضوع ممنوع‌التصویری در حوزه اختیارات نمایندگان نیست.
غلامرضا تاجگردون افزود: رئیس‌جمهور به عنوان رئیس شورای‌عالی امنیت ملی باید با جدیت بیشتر این موضوع را پیگیری کند و شرایط را برای لغو ممنوع‌التصویری رئیس دولت اصلاحات فراهم کند.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و پیروزی ائتلاف اصلاح‌طلبان و «لیست امید» در تهران و بسیاری از شهرستان‌ها، اعلام کرد: درصورتی‌که موج حضور پرشور مردم در تهران و کلان‌شهر‌ها به شهرستان‌هایی که انتخابات در آن به مرحله دوم رسیده‌است، منتقل شود، قطعاً اصلاح‌طلبان بیشتری در مجلس دهم حضور خواهند یافت.

نماینده مردم گچساران با تاکید بر نقش رئیس دولت اصلاحات در پیروزی «لیست امید» به شوخی گفت: تاکید و «تَکرار» تاثیر قابل‌توجهی در نتیجه انتخابات داشت و بقیه دوستان نقش محوری نداشتند و البته به این پیروزی کمک و یاری رسانند اما مسلماً ویدئوی کوتاهی که آقای خاتمی در آن مردم را به شرکت در انتخابات دعوت کرد، نقش تعیین‌کننده‌ای داشت.
او گفت: به نظر می‌رسد باتوجه به این‌که شرایط مساعد‌تر از گذشته است و مردم نیز با رای‌شان نشان دادند که طرفدار چه گفتمانی هستند، این‌که حکومت ظرفیت خود را بالا‌تر ببرد و فضای مناسب را فراهم کند، هیچ اشکالی ندارد.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محسابات مجلس نهم اضافه کرد: آن‌چنان که دیدیدم، آقای حداد عادل رای چهار سال قبل خود را تکرار کرد و در سبد رای اصولگرایان ریزش چشمگیری به وجود نیامد، اما آن‌چه منجر به پیروزی اصلاح‌طلبان شد، حضور گروه جدیدی از رای‌دهندگان در انتخابات بود که نزدیک به دو میلیون رای به آقای عارف و اصلاح‌طلبان دادند که این بزرگ‌ترین نعمت برای حکومت است./ایلنا

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *