آخرین اخبار

شهرستان با فرماندار فعلی یک درصد پیشرفت نمی کند/به مهمانان گفتند نیایید چراکه قرار است اغتشاش شود.

رئیس دانشکده صنعت ومعدن چرام گفت:همزمان با همایش توسعه ملی پایدار که از کشور و استان های همجوار مهمان داشتیم،آقای فرماندار جلسه ستاد سفر می گذارند؛شک نکنید این شهرستان با چنین فرمانداری یک درصد هم پیشرفت نخواهد کرد.

اشتراک گذاری
19 اسفند 1395
کد مطلب : 8544

شهرستان چرام با فرماندار فعلی یک درصد پیشرفت نمی کند/شهرداری چرام به ما خسار۸میلیونی وارد کرد

امیر بهشاد رئیس دانشکده صنعت ومعدن چرام در دومین همایش ملی توسعه پایدار در چرام گفت:ما باید مشکلاتمان را خودمان حل کنیم چراکه کمتر توسعه یافته ترین استان ها کهگیلویه وبویراحمد،چهارمحال بختیاری و لرستان است.

 

وی افزود:ما به جای اینکه به همدیگر کمک کرده و استان خود را آباد کنیم،گمان قراردادن بقیه به عنوان نردبان برای پیشرفت را می کنیم.

 

بهشاد گفت:تا کنون نیز هیچ دوامی نداشته ایم و هیچ پیشرفتی نمی کنیم.

 

وی با اشاره به مهمانان دعوت شده به این همایش بیان کرد: بسیاری از مهمانان و حتی نماینده مجلس شورای اسلامی طی تماسی به آن ها اعلام شد که تشریف نیاورید چراکه قرار است اغتشاش شود.

 

رئیس دانشکده صنعت ومعدن چرام اضافه کرد:بیش از ۱۰نفر از مهمانان ما به خاطر همین تهدید نیامدند.چرا باید برای شهرستانی که قطب کشاورزی استان است،جرات آمدن مهمانان وجود نداشته باشد؟

 

بهشاد ادامه داد:مهمترین مشکل ما در استان کمبود آگاهی است زیرا اگر مردم ما حقوق خود را بشناسند،ما اینقدر فقیر نبودیم.

 

وی افزود:استانی که یک درصد مساحت کشور را داراست و همچنین ۲۰درصد ذخایر نفت وگاز کشور را دارد،چرا باید اینگونه باشد؟

 

این مسئول گفت:طبق محاسبات ما درآمد یک روز نفت استان به اندازه ی سرمایه سالانه خودش نمی شود و همچنین میانگین مطالعه بجز متون مذهبی در استان کهگیلویه وبویراحمد ۳۰ثانیه است،باید این چنین وضعیتی را داشته باشتیم.

 

وی با اشاره به فعالیت های انجام شده در یکسال اخیر در دانشکده چرام، گفت:تجهیزات آزمایشگاهی ما مبلغی قریب به۴میلیارد ریال بوده که مستقر شده است.همچنین احداث کانال فیبر نوری را داشتیم که متاسفانه به علت عدم همکاری شهرداری قادر به احداث نبودیم و حتی گودال هایی که برای این طرح حفر کرده بودیم توسط همکاران شهرداری پر شد.

 

بهشاد اضافه کرد:با حفر این کانال ها و پرشدن آن ها توسط شهرداری، به ما ۸۰میلیون ریال خسارت وارد کردند.چرا باید این اتفاق بیافتد؟

 

این مسئول گفت:همزمان با همایش توسعه ملی پایدار که از کشور و استان های همجوار مهمان داشتیم،آقای فرماندار جلسه ستاد سفر می گذارند؛شک نکنید این شهرستان با چنین فرمانداری یک درصد هم پیشرفت نخواهد کرد.

 

وی افزود:تشکر ویژه میکنم از دکتر رحیمی رئیس دانشگاه یاسوج که رحمت هایی که این مسئول کشیدند،شاید فرماندار چرام ظرف یکسال اخیر برای ما نکرده اند.

 

بهشاد در پایان سخنانش اظهار کرد:اگر دوستان کارشکنی نکنند قرار است در دانشکده چرام،جذب کارشناسی ارشد سازه های هوشمند را داشته باشیم.

منبع:چرام

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *