آخرین اخبار

برد پرگل نفت در دربی استانی

در هفته بیست و دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور نفت و گاز گچساران مقابل زاگرس یاسوج به پیروزی رسید.

اشتراک گذاری
15 بهمن 1395
کد مطلب : 7963

 در هفته بیست و دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور نفت و گاز گچساران مقابل زاگرس یاسوج به پیروزی رسید.

براساس این گزارش، عصر جمعه در ورزشگاه شهید بشارت گچساران دو تیم نفت و گاز گچساران و زاگرس یاسوج به مصاف هم رفتندکه این بازی به نتیجه سه بر صفر به سود نفتی های گچساران به پایان رسید.

در این بازی که در هوای نسبتا سرد گچساران با وزش باد ملایم برگزار شدبرای تیم طلایی پوش نفت ساسان شیرمردی ، هادی زرین ساعد، محمدرضا مظاهری، فرید طالقانی ، کریم شاوردی، عماد قاسمی ، علی کرمی، سعید عنافچه، اسماعیل هاشمی، و مرتضی حیدری به میدان رفتند.

در این بازی که از حساسیت های خاصی برای تیم نفت و گاز گچساران برخوردار بود داریوش یزدی با تفکری تهاجمی تیم را روانه میدان کرد تا با کسب سه امتیاز جایگاه خود را در بین چهار تیم صعود کننده مستحکم کندو بتواند یکی از تیم های صعود کنند به مرحله بعد باشد.

این بازی همچون بازی های قبلی تیم نفت و گاز گچساران مجددا شاهد تغییر ترکیب بودیم نسبت به بازی های قبل بودیم و با بستن بازی از میانه میدان و ارسال از جناحین تیم نفت توانست یک نتیحه دلچسب را برای هواداران به ارمغان آورد.

در این بازی همچنین فرشید علیزاده در دقیقه 77 به جای اسماعیل هاشمی ، عباس عامری به جای سعید عنافچه در دقیقه 84 و در دقیقه 87 نبی الله اسدی به جای محمدرضا مظاهری وارد میدان شدند.

گل های تیم نفت و گاز گچساران را در این بازی در دقیقه 12 سعید عنافچه ، مرتضی حیدری دقیقه 71 ، محمدرضا مظاهری دقیقه 81 برای تیم نفت و گاز گچساران گلزنی کردند

از نکات قابل توجه این دیدار بازی علی رعیت بازیکن پیشین و قدیمی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران که هم اکنون در تیم زاگرس یاسوج بازی می کند مقابل تیم قدیمی خود بود.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با کسب این پیروزی 37 امتیازی شد و در رده دوم گروه الف لیگ دسته دوم قرار گرفت .

بازی بعدی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در تاریخ 24 بهمن 95 مقابل شهرداری اراک است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.