آخرین اخبار

واکنش فرماندار باشت در ارتباط با انتقادهای شدید امام جمعه شهرستان

فرماندار باشت گفت: مصلی امام خمینی (ره) مهم ترین پروژه فرهنگی –اجتماعی شهرستان از محل اعتبارات استانی است

اشتراک گذاری
04 بهمن 1395
کد مطلب : 7587

فرماندار باشت گفت: مصلی امام خمینی (ره) مهم ترین پروژه فرهنگی –اجتماعی شهرستان از محل اعتبارات استانی است

سید مسعود حسینی فرماندار باشت و رئیس کمیته برنامه ریزی این شهرستان گفت: مصلی امام خمینی(ره) شهرستان باشت مهم ترین پروژه فرهنگی و اجتماعی شهرستان است که تکمیل آن از دغدغه های مسئولان شهرستانی و استانی است.

سید مسعود حسینی فرماندار باشت و رئیس کمیته برنامه ریزی این شهرستان  گفت:  مصلی امام خمینی(ره) شهرستان باشت مهم ترین پروژه فرهنگی و اجتماعی شهرستان است که تکمیل آن از دغدغه های مسئولان شهرستانی و استانی است.
حسینی افزود:مصلی امام خمینی(ره) باشت که در زمینی به مساحت بیش از 11 هزار متر و زیر بنای 1000 متردر حال ساخت است ازتمام مصلی هایی که همزمان در استان کلنگ زنی شده پیشرفت فیزیکی مناسبتر و رضایت بخش تری دارد.
فرماندار باشت افزود: از زمان کلنگ زنی پروژه مصلی باشت هر ساله اعتبارات با توجه به ظرفیت اعتبارات کشوری و استانی لحاظ گردیده و در سال94 و 95 نیز اعتبار مناسبی برای این پروژه  در نظر گرفته شد.
فرماندار باشت  با اشاره به سرکشی مسئولان استانی و کشوری از برخی پروژه ها در شهرستان افزود: در بازدید مقامات استانی و کشوری از پروژه ها در شهرستان امکان بازدید از تمامی پروژه ها وجود ندارد و با تعیین اولویت ها از برخی پروژه ها بویژه پروژه های ملی بازدید به عمل می آید.
مقام ارشد اجرایی شهرستان باشت گفت: ملاک تامین اعتبار برای پروژه ها تیم کارشناسی در سازمان برنامه و بودجه و سپس کمیته برنامه ریزی شهرستان است که بر اساس اهمیت این پروژه  و تاکید در کمیته برنامه ریزی شهرستان مبلغ 2میلیارد و پانصد میلیون ریال اعتباردر نظر گرفته شد که با تاکید استاندار محترم مبلغ یک میلیارد ریال دیگر به اعتبار این پروژه افزوده شد و جمعا مبلغ 3میلیارد و پانصد میلیون ریال اعتبار پروژه فوق در سال 95 بود.
حسینی با اشاره به روند تخصیص اعتبار برای پروژه های عمرانی افزود:اعتبار در نظر گرفته شده برای تمامی پروژه ها برا اساس وضعیت تامین اعتبار کشوری و استانی در نظر گرفته می شود که برای پروژه ها ی شهرستان و این پروژه 48 درصد از محل نفت، تملک دارایی و ماده 180 استانی تامین اعتبار در نظر گرفته شد و برای هیچ پروژه ای قبل از ماه گذشته تخصیصی لحاظ نشده و تمام تخصیص ها مربوط به ماه گذشته است و لازم است دستگاه اجرایی پروژه فوق که بسیج سازندگی استان است جهت دریافت اعتبار تخصیص داده شده اقدام نماید.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.