آخرین اخبار

خبر امیدوارکننده مدیرعامل نفت گچساران برای نیروهای قرداد موقت

وزير نفت نيز بيان كردند ايشان به دنبال ساماندهي وضعيت نيروهاي قراردادي در صنعت نفت است.

اشتراک گذاری
26 دی 1395
کد مطلب : 7176

مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران گفت: نيروهاي انساني در صنعت نفت مهمترين سرمايه و عامل اصلي توسعه اين شركت بزرگ به شمار مي‌روند .

به گزارش  فانوس زاگرس و به نقل از روابط عمومي نفت و گاز گچساران،  هوشنگ صيدالي مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران در بازديد از تأسيسات بي بي حكيمه شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران اظهار كرد: اگر امروز و پس از دوران سخت تحريم ها اين صنعت بزرگ همچنان با اقتدار به كار خود ادامه مي دهد، نشان از وجود نيروهاي جوان، تحصيل كرده، متعهد و متخصص در كنار نيروهاي باتجربه بالاست.

مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران ادامه داد: شركت نفت گچساران يكي از شركت هاي تابع مناطق نفتخيز جنوب است كه با توجه به قرار گرفتن اين شركت در محدوده جغرافيايي چهار استان ، اين شركت را نسبت به ديگر شركت ها متمايز كرده است.

صيدالي با بيان اينكه شركت بهره برداري نفت و گاز گچساران به عنوان دومين توليدكننده نفت خام مناطق نفتخيز جنوب در گستره جغرافيايي ۴استان است خاطرنشان كرد: بهره برداري و راهبري عمليات توليد از ميدان‌هاي پراكنده‌اي چون بي‌بي‌حكيمه، سياهمكان، رگ سفيد ، منصوراباد، نرگسي و كيلوركريم را برعهده كاركنان متعهد صنعت نفت گچساران است.

وي تصريح كرد : وجود تأسيسات اين شركت در نقاط صعب العبور و فاصله آن تا مركز سبب شده است كه در برخي از واحدهاي اين شركت كاركنان به صورت اقماري مشغول كار باشند.

صيدالي افزود : دوري از خانواده ، كار در مناطق عملياتي ، اجراي كار سخت ، شرايط سخت آب و هوايي در تأسيسات صنعت نفت مي طلبد كه مديران اين شركت نگاه ويژه به بحث خدمات رفاهي براي اين كاركنان داشته باشند.

وي با بيان اينكه اعتقادمديريت نفت بر اين است كه ارزش گذاري به نيروي انساني مهمترين عامل توسعه صنعت است ابراز كرد: اميدواريم بتوانيم با كمك هم و تلاش همه كاركنان اين صنعت بزرگ، نگاهمان به تحقق اهداف بلند صنعت نفت باشد.

 

DSC_3566

 

هوشنگ صيدالي با اشاره به شرايط سخت و دشوار كاري در تأسيسات نفتي و با تشكر از زحمات كاركنان اقماري اظهار داشت : توجه به نيروي انساني و پيگيري و فراهم كردن امكانان رفاهي مناسب در تأسيسات نفتي بايد اولويت اصلي مديران صنعت نفت گچساران باشد.

مديرعامل نفت گچساران ، تحقق صددرصدي اين شركت را يكي از مهمترين دستاوردهاي كاركنان اين شركت عنوان كرد و گفت : ضروري است كه با برنامه ريزي كامل زمينه اي فراهم شود تا كاركنان در تأسيسات نفتي از امكانات رفاهي كامل بهره مند شوند و در بيرون نيز تسهيلاتي ويژه به نيروهاي عملياتي داده شود.

مديرعامل نفت گچساران در ادامه با اشاره به پيگيري‌هاي مستمر وزير نفت در راستاي بهبود وضع نيروهاي قرارداد موقت گفت: همانگونه كه وزير نفت نيز بيان كردند ايشان به دنبال ساماندهي وضعيت نيروهاي قراردادي در صنعت نفت است.

صيدالي در ادامه ضمن قدرداني از تلاش‌ها و پيگيري‌هاي وزير نفت در راستاي برطرف شدن مشكل پاداش بازنشستگان در صنعت نفت افزود: اين نشان از نگاه ويژه ايشان به نيروي انساني است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.