آخرین اخبار

بانوانی که به جان هم افتاده اند

هفته گذشته در گروه تلگرامی مربوط به مدیران کل استان کهگیلویه و بویراحمد که استاندار نیز حضور دارد، نامه ای در نقد عملکرد فریبا رحمان پور مدیرکل اموربانوان استانداری منتشر شد.

اشتراک گذاری
17 دی 1395
کد مطلب : 6780

هفته گذشته در گروه تلگرامی مربوط به مدیران کل استان کهگیلویه و بویراحمد که استاندار نیز حضور دارد، نامه ای در نقد عملکرد فریبا رحمان پور مدیرکل اموربانوان استانداری منتشر شد.

این نامه به دست برخی رسانه ها رسید و در شبکه های مجازی نیز واکنش هایی در پی داشت.

در بخشی از نامه مذکور به ضعف مدیر امور بانوان در ایجاد تعامل با بانوان، روحیه خود رایی و خود محوری، عدم آشنایی به حوزه زنان، ناتوانی و یا تعمد در دو نشست با خانم مولاوردی معاون رییس جمهور و چند نکته دیگر تاکید شده بود.

عده ای معتقد بر مفاد نامه و ضعف عملکرد مدیرکل بانوان استانداری بودند و عده ای دیگر نیز از در حمایت از عملکرد رحمان پور، ارسال کننده نامه را که خود از بانوان مدیر در استان است، مورد نقد و شماتت قرار دادند و از آن نامه با عناوینی چون طومار یاد کردند!

در همین زمینه فریبا رحمان پور در گفت و گویی ضمن تایید ارسال این دست نوشته، در گروه مدیران توسط دیگر خانم رئیس، از وجود هر گونه توطئه اظهار بی اطلاعی کرد!

rahmanpor-4

همین موضوع باعث شد تا خبرنگار ما به سراغ مدیری برود که نامه را منتشر کرده است و وی ضمن تائید این اقدام توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.

آرامش: نامه صحت دارد/ بانوان معتقدند عملکرد مطلوبی از دفتر اموربانوان ندیده ایم

عضو مجمع مشورتی توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتقاد حق طبیعی هر شهروندی است و فعالان سیاسی – اجتماعی در نقد مسئولان باید پیشقدم باشند.

فرزانه آرامش  در پاسخ به حواشی پیش آمده در خصوص نامه ای منتسب به وی در نقد مدیرکل امور بانوان استانداری ابراز داشت: این متن نامه ای بود که از طرف تعدادی از بانوان به استاندار محترم کهگیلویه و بویراحمد ارسال شد.

10770_635701729442060862_s

وی تاکید کرد: تعدادی از بانوان که از عملکرد دفتر اموربانوان نارضایتی دارند و تصمیم گرفتند نامه ای سرگشاده و با مطالبی بسیار تندتر از نامه مذکور در اختیار رسانه های جمعی قرار دهند که بنده به دلیل نزدیکی به انتخابات ریاست جمهوری و جلوگیری از سوء استفاده مخالفان دولت از این موضوع تلاش کردم تا آنها را متقاعد کنم انتقاد خود را با استاندار محترم مطرح کنند و مطالب نیز در چارچوب نقد منصفانه و بدور از هرگونه فضای احساسی و تخریبی مطرح شود.

عضو شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان تاکید کرد: این نامه بدین دلیل در گروه مدیران قرار داده شد تا بانوان ناراضی شاهد باشند که نامه آنها به دست استاندار محترم رسیده است و مدیران نیز در جریان قرار گرفته اند ضمن اینکه خود خانم رحمان پور در این گروه قرار داشت و می توانست در نقد این نامه از خود دفاع کند.

آرامش در واکنش به ادعای مطرح شده که وی به دنبال تصدی این سمت است، با مضحک دانستن این ادعا ابراز داشت: خود خانم رحمان پور و همه دست اندرکاران انتصاب وی اذعان دارند با پیگیری های مکرر بنده، وی به این سمت منصوب شد و ضمن اینکه در دولت اصلاحات و در ابتدای دولت فعلی این سمت به بنده پیشنهاد شد و نپذیرفتم. از جایگاه فعلی ام رضایت دارم و در صورت اتمام مسئولیت کلاس درس را ترجیح می دهم.

بانوی اصلاح طلب حامی دولت تصریح کرد: بانوانی که پای این نامه را امضا کرده اند معتقدند پس از گذشت قریب به دو سال عملکرد مطلوبی از دفتر امور بانوان استانداری ندیده ایم و شاهد هستیم بانوان حامی دولت از یکدیگر فاصله گرفته اند و  انتظارات قانونی و طبیعی آنها برآورده نشده است، لذا لزوم تغییر را احساس می کنیم.بویرنیوز

این مطلب بدون برچسب می باشد.

۵ پاسخ به “بانوانی که به جان هم افتاده اند”

 1. اصلاح طلب گفت:

  خانم رحمانپور شما که تحمل انتقاد کوچک را ندارید و فقط بدنبال شلوغ کردن موضوع هستید باید بحالتان تاسف خورد .واقعیت را قوب کنید

 2. ناشناس گفت:

  اگر استاندار محترم بخواهند مساله را واقع بینانه نگاه کنند و توجهی به حمایتهای بی مورد از طرف بعضی دوستان و افراد که از رحمانپور می شود و ضعف ایشان کاملا مشهود و از هم گسیختی بانوان را فراهم آورده است باید واقعا تصمین خردمندانه ای گرفته شود.

 3. ناشناس گفت:

  دست خانم آرامش و سایر دوستانشون درد نکنه نیاز به این کار بوده و هست

 4. ؟؟؟؟ گفت:

  ی دیگر اینکه چرا همه اعضای شورای بانوان استانداری باید از مرکز استان باشند.؟ آیا بانوانی از تمام شهرستانها در این شورا حضور دارند؟ و این اعضا چگونه انتخاب می شوند؟ به نظرم بیشتر زنهای استان اصلللاااااااا از وجود چنین شوراها و … درباره زنان اطلاع ندارند، و این خانمها فقط برای خودشان و گروههایشان کار می کنند

 5. ؟؟؟؟ گفت:

  آیا بانوانی از تمام شهرستانها در این شورا حضور دارند؟ و این اعضا چگونه انتخاب می شوند؟ به نظرم بیشتر زنهای استان اصلللاااااااا از وجود چنین شوراها و … درباره زنان اطلاع ندارند، و این خانمها فقط برای خودشان و گروههایشان کار می کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.