آخرین اخبار

شعارضد کی روش در فرودگاه (+عکس)

آنها به غیر از شعار قهرمانی لیگ برتر که می خوانند دسته جمعی کنار راهروی فرودگاه راه افتاد و شعار دادند:« کی روش با تیم ملی دیگه بای بای»و بعداز آن هم برای بازیکنانشان شعار دادند«تیم ملی پرسپولیس خوشامدی به ایران» هوداران پرسپولیس که برای استقبال از بازیکنانشان به فرودگاه رفته بودند شعارهایی هم برضد […]

اشتراک گذاری
14 دی 1395
کد مطلب : 6581
آنها به غیر از شعار قهرمانی لیگ برتر که می خوانند دسته جمعی کنار راهروی فرودگاه راه افتاد و شعار دادند:« کی روش با تیم ملی دیگه بای بای»و بعداز آن هم برای بازیکنانشان شعار دادند«تیم ملی پرسپولیس خوشامدی به ایران»

هوداران پرسپولیس که برای استقبال از بازیکنانشان به فرودگاه رفته بودند شعارهایی هم برضد کارلوس کی روش دادند.

به گزارش عصرایران ، پرواز بعد از ظهر دوبی به تهران 7 مهمان پرسپولیسی داشت بازیکنان قرمزپوش که توسط کارلوس کی روش به تهران بازگردانده شده بودند.
شعارضدکی روش در فرودگاه (+عکس)
سرمربی پرتغالی تیم ملی پس از اعتراض برانکو به دعوت از بازیکنان پرسپولیس برای اردوی دوبی ، آنها را از تیم ملی کنار گذاشت تا به تهران بازگردند.
پس از این تصمیم هواداران پرسپولیس به فرودگاه امام رفتند تا از بازیکنان تیمشان استقبال کنند.
شعارضدکی روش در فرودگاه (+عکس)
استقبالی که با چندین شعار همراه بود. آنها به غیر از شعار قهرمانی لیگ برتر که می خوانند دسته جمعی کنار راهروی فرودگاه راه افتاد و شعار دادند:« کی روش با تیم ملی دیگه بای بای»
و بعداز آن هم برای بازیکنانشان شعار دادند«تیم ملی پرسپولیس خوشامدی به ایران» شعارهای تماشاگران در حالی در حمایت از بازیکنان پرسپولیس خوانده می شد که به نظر می رسد بحرانی برای آنها در پیش باشد.
شعارضدکی روش در فرودگاه (+عکس)
کی روش آنها را از تیم ملی خط زده و حتما کار مشکلی خواهد بود که باز به تیم ملی برگردند. حالا آنها از فردا در تمرین پرسپولیس هستند و حتما ناراحت از سرمربی پرسپولیس که سبب خط خوردنشان از تیم ملی شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.