آخرین اخبار

علیرضا منصوریان:حتی اگر تاوانش شکست هم باشد، استقلالم را پاک می‌کنم

تماشاگران امروز نوشت:منصوریان روزهای سختی را سپری می‌کند، او وارد دعوایی شده که قبل از خودش دو مربی سرشناس تاریخ استقلال، یعنی امیر قلعه‌نویی و پرویز مظلومی را زمین‌گیر کرده بود.

اشتراک گذاری
12 دی 1395
کد مطلب : 6380

 

منصوريان كه در ابتداي فصل توصيه‌هاي دو مربي قبل از خود را خيلي جدي نگرفته بود، حالا در نيم‌فصل و در شرايطي كه تيمش خيلي حال خوشي ندارد، دست به انقلاب زده و مي‌خواهد شرايط را تغيير دهد. او مدام در حرف‌هايش از دشمن داخلي مي‌گويد. دشمني كه البته در اركان مديريتي باشگاه است. حرف‌هايش، حرف‌هاي جديدي هم نيست. او همان‌هايي را مي‌گويد كه قلعه‌نويي گفته بود؛ راه نجات استقلال، سوزانده شدن ريشه‌شان در استقلال است و براي حرفش هم حنيف را به شهادت گرفته بود. منصوريان حالا درباره اين مسائل به تماشاگران ‌امروز مي‌گويد: «من در مسير پاكسازي فوتبال پيش مي‌روم و براي موفقيت، از بزرگان فوتبال هم توصيه و راهنمايي مي‌گيرم. راستش تا قبل از استقلال خيلي رسانه‌ها را مي‌خواندم و همه چيز را چك مي‌كردم، اما الان در استقلال واقعاً تمركزم فقط روي كارم است. اصلاً نمي‌دانم چه مي‌نويسند يا چه جوي درباره‌ام ايجاد شده. من تمركزم را گذاشته‌ام كه تيمم را نجات بدهم. اين كار بايد از درون باشگاه ما شروع شود. مي‌دانم مسير سختي دارم و ممكن است در اين مسير قرباني شوم، اما اين بار پا پس نمي‌كشم. وارد مسيري شدم كه يا بايد اصلاحش كنم يا قرباني شوم. من تمام تلاشم را مي‌كنم تا وظيفه‌اي كه به دوشم افتاده را انجام بدهم.»

او در پاسخ به اين سؤال كه چرا در ابتداي فصل به توصيه‌هاي مربيان قبلي توجه نكرده، مي‌گويد: «بايد مشكل را حل كنم. ماهي را هر وقت از آب بگيري تازه است. من الان مشكل را پيدا كردم و تمام توانم را مي‌گذارم كه تيمم را نجات دهم. مهم نيست چه تاواني خواهد داشت، كاري كه بايد را انجام مي‌دهم. الان زدم به دريا و تا ته خطش مي‌روم. بايد استقلال را به مسير موفقيت برگردانم و اين كار تلفات دارد. مشكل را پيدا كرديم و ا‌ن‌شا‌ا… حلش مي‌كنيم. باز هم تأكيد مي‌كنم پاي هدفم مي‌مانم، اگر تنها و يك نفري قرار باشد اين مسير را طي كنم.»

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.